VIDEO: Shopaholicadel plánuje s novým klukem dítě a mluví o svatbě! Do kdy chce otěhotnět?

Kontroverzní influencerka to bere s novým přítelem opravdu hopem. Jaké má s partnerem plány?

Není to ani měsíc, co se youtuberka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel za bouřlivých okolností rozešla se svým snoubencem Daviem Pražákem aka Fregameremcz. Dvojice na sebe ihned začala na sociálních sítích útočit, v soukromí ale Adéla dlouho nestrádala. Davida totiž prakticky ihned nahradil její nový přítel Jan Kulas a stejně jako kdysi v případě bývalého, už i o novém partnerovi mluví jako o životní lásce. Influencerka je vedle nového kluka údajně maximálně šťastná a ani ne po měsíci už spolu dokonce plánují miminko!

O případném dítěti už Adéla mluví na sociálních sítích několik dní, nedávno dokonce chtěla přivolat těhotenství na streamu hlazením svého bříška. S přítelem prý už na dítěti aktivně pracují a je jim jedno, že si ostatní myslí, že je na to brzo. Nyní navíc vyznala Janovi na TikToku lásku a promluvila nejen o dítěti, ale také o případné svatbě.

Ta ovšem pro ni není, na rozdíl od dítěte, prioritou. Nechce mít evidentně jen tak dalšího snoubence a zásnuby se svatbou zkrátka přijdou, až na to bude její partner připraven. A když veselka nepřijde, tak se podle youtuberky nic neděje, manželství je totiž podle ní jenom papír a šťastná dokáže být ve vztahu i bez něj.

Hlavním cílem je pro ni aktuálně zkrátka miminko a s těhotenstvím si dala dokonce jasný cíl. Ráda by totiž dala partnerovi pozitivní těhotenský test pod vánoční stromeček. Adéla je zkrátka podle svých slov maximálně šťastná, mluví dokonce i o své ideální psychické pohodě a zdá se, že rodinu chce založit opravdu co nejdříve. Tak doufejme, že jí zamilované řeči tentokrát vydrží co nejdéle.


Přečtěte si také