návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Slavný youtuber Jake Paul prý raboval během amerických protestů. Tyhle záběry vytočily všechny jeho fanoušky

Jeden z nejkontroverznějších světových youtuberů současnosti se zúčastnil probíhajících protestů v USA. A svým chováním zase naštval celý internet.
Vydáno: 01.06.2020, MilanR
Tohle Jake Paul už opravdu přehnal.
Autor: Instagram.com/jakepaul Tohle Jake Paul už opravdu přehnal.

Jake Paul, bratr ještě slavnějšího Logana, patří nejen mezi nejsledovanější youtubery současnosti, ale dozajista také mezi ty nejkontroverznější. Youtuber, jenž se může na svém kanále pochlubit více než 20 miliony odběrateli, už má za sebou stejně jako jeho brácha spoustu skandálů a kousků, po kterých spousta lidí pochybovala o jeho inteligenci. Proslavil se pak také svými boxerskými zápasy. Jenže svým nejnovějším činem naštval nejen nespočet hejtrů, ale také svých fanoušků.

Jake Paul se totiž zúčastnil jednoho z probíhajících protestů ve Spojených státech, jež propukly po smrti Afroameričana George Floyda, který zemřel po brutálním zákroku policisty. Protesty se ovšem na mnoha místem proměnily ve vandalismus a rabování. A právě jednoho z takových činů byl minimálně svědkem slavný youtuber se svou partou kamarádů, během protestů v Arizoně.

Na záběrech jeho kameramana a kamaráda Andrewa Bluea, jenž sdílel na sociálních sítích, je vidět slavný youtuber Jake Paul, když se svými kamarády a ostatními demonstranty prochází zavřeným obchodním centrem a ničí zde obchody. Na záběrech sice není vidět, že by Paul na vandalismu sám aktivně podílel, minimálně jeho kamarádi mají ovšem z výtržností evidentně legraci a někteří toto chování i hlasitě podporovali. Není ovšem jasné, zda mezi těmito hlasy byl i americký youtuber.

Na internetu se ovšem ihned objevily spekulace a údajná svědectví lidí, podle nichž se na vandalismu podílela i Paulova parta. To ovšem youtuber společně s kameramanem hlasitě odmítají a tvrdí, že zde akorát natáčeli a snažili se tak dokumentovat celou situaci. „Nepodporuji násilí, rabování ani porušování zákona,“ uvedl youtuber na Twitteru. „Pouze jsme natáčeli situaci a využili naše sociální sítě na to, abychom o těchto děsivých událostech informovali,“ napsal Andrew Blue. Hodně lidí jim kvůli jejich kontroverzní minulosti nevěří a druzí jim nadávají už jen za jejich rádoby vtipné pokřikování. Co vy, myslíte si, že youtuberovo chování ve videu je ještě v pořádku?

 

 

PewDiePie vs. Jake Paul 1

Youtuber PewDiePie se opřel do kontroverzního Jakea Paula! To, jak odírá fanoušky, je prý totálně přes čáru!

Logan Paul vs. KSI podruhé 1

FOTO: Díky odrazu na brýlích sledovalo nelegálně zápas Logana Paula s KSI 11 tisíc lidí. Jak přenos vznikl?

Článek je zařazen v: Jake Paul , rabování , vandalismus , americké protesty , youtuber

reklama