Youtubeři

15. července 2018 10:15

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavný youtuber NejFake konečně ukázal svou tvář! Celé to má ale háček

10 let se tajemný youtuber NejFake schovával pod svým klasickým šátkem. Nyní už ale všem konečně odhalil pravdu.

NejFake patří společně s Gejmrem mezi youtubery, kteří dlouhá léta skrývají svou tvář a tají před fanoušky pravou identitu. Youtuber sice několikrát během uplynulých let natáčel videa ohledně svého odhalení, ve výsledku v nich ale nic neprozradil a jednalo se o podvrhy či mystifikace. K výročí svých 10 let na youtuberské scéně, a v jeho případě i pod maskou, ale skutečně přichází s odhalením, v němž nám konečně ukazuje svou tvář! Jak je však u NejFakea zvykem, má to menší háček.

Youtuber totiž ve skutečnosti svou tvář odhalil už před 8 lety v slavném videu Mozaika lží. Jenže jeho fanouškům se zdála jeho odpověď tak prostá a jednoduchá, že si mysleli, že jde o další jeho fake. Tajemný youtuber proto rozjel hru plnou mystifikací, která fandy vždy dovedla ke zmiňovanému videu. Oni ale stále nevěřili. Nyní jde proto NejFake s pravdou ven, ukazuje znovu své staré odhalení i všechny dílky skládačky. Všechno je to navíc podloženo jeho zajímavými myšlenkami, kvůli nimž ho fanoušci tolik milují.

Na webu Poznej pravdu pak NejFake před časem zveřejnil další fotografie, na kterých je skutečně on. A je pouze na lidech, zda mu uvěří a budou chtít jeho pravou tvář opravdu vidět. Kromě tváře pak mnoho věcí okolo něj zůstává tajemstvím a i po tomto odhalení se zdá, že mu ne všichni úplně věří. Jenže jak říká NejFake: „Jméno a tvář nejsou důležité, podstatná je myšlenka a názor.“ Je tedy jen na vás, zda pravdu okolo jeho pravé tváře, i jeho myšlenky, konečně přijmete.


Přečtěte si také