VIDEO: Šok! Filipu Grznárovi hrozila slepota a musel na šílenou operaci! Ukončí kvůli zdraví kariéru?

Známý kulturista a youtuber zažil hodně horké chvilky. Jak je na tom teď?

Filip Grznár je zápasník a youtuber, jenž se nebojí opravdu ničeho. Nedávno si ovšem přivodil zranění, které ho málem stálo zrak, a on kvůli němu skončil v nemocnici! Před měsícem si totiž zranil oko a došlo k odtržení sítnice. Youtuber toto zranění dlouho ignoroval, nakonec mu ovšem nezbývalo nic jiného, než jít na operaci. Jak mu totiž poté řekl lékař, v případě problémů s odtrženou sítnicí po čase vždy přichází slepota a Grznár by na oko už vůbec neviděl!

Operace, kterou podstoupil v uplynulých dnech, ovšem proběhla podle plánu a youtuberovi již naštěstí slepota nehrozí. Stále ovšem mohou nastat velké komplikace. Když sítnice k oku správně přiroste, bude Grznárovo oko již v pořádku a na jeho sportovní kariéru nebude mít zranění vliv. Pokud by ale vše nešlo podle plánu, musel by na další operaci. A to už by na jeho sportovní, a zejména zápasnickou kariérou, mohlo mít velký vliv. A možná by ji musel i předčasně ukončit.

To by byla pro takového srdcaře, jenž se nebojí změřit síly s kýmkoliv, jistě špatná zpráva. Prakticky ihned po operaci se navíc začíná připravovat na svůj další zápas v MMA. A také to by mohlo přinést jisté riziko. Existuje tedy bohužel možnost, že se zápasnickou kariérou, minimálně s MMA, bude muset Grznár v budoucnu skončit. To si ovšem nepřipouští a nadále trénuje na plný plyn. Tak doufejme, že se opravdu žádné další zdravotní komplikace neobjeví. Sám pak nyní varuje ostatní, aby zranění oka neignorovali a ihned zašli k lékaři.


Přečtěte si také