Youtubeři

12. října 2016 16:34

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šok! Youtuber MikeJePan dostal u soudu 4 měsíce natvrdo! Kvůli čemu asi skončí ve vězení?

Nekonečně provokování policie se internetové hvězdičce krutě vymstilo.

MikeJePan patří dozajista mezi nejkontroverznější youtubery současnosti, jenž svou slávu postavil na neustálých potyčkách s městskou policií. Tu se snaží neustále nachytat na neznalostech zákona. Jenže se zdá, že na své věčné problémy se zákonem nyní drsně doplatil. Soud ho totiž poslal na čtyři měsíce za mříže!

Trestní řízení se týkalo jeho přestupku, kdy jel autem rychlostí 100 km/h v obci a následného maření úředního rozhodnutí, kdy měl i přes údajný zákaz řízení sedat na volant. Mike si ovšem byl jako vždy namyšleně jist, že zákon je na jeho straně a on se za pomoci právníků z celé kauzy jednoduše dostane. Jenže to se šeredně spletl. Soudkyně tak nejenže mu přiřkla 4 měsíce natvrdo, ale dostal také 18 měsíců podmínky a dvouletý zákaz řízení.

Jenže jak se zdá, Mike si z toho zase nic nedělá. S právníky se ihned odvolal a o celé záležitosti natočil rádoby vtipné video, v němž ještě rozbaluje svůj nový YouTube button za 100 tisíc odběratelů. Místo trápení dokonce vydává novou sadu triček Free Mike pro své podporovatele. Jen aby na své namyšlené chování přece jen ošklivě nedoplatil a i přes řeči o své nevině nakonec neskončil ve vězení. Pro jeho firmu Pojištění na pokuty, která slibuje svým klientům, že je vyseká z každého přestupku, to ovšem není zrovna nejlepší reklama.

Sdílejte článek
Štítky policie zákaz vězení řízení trávník YouTube zákon soud věznice YouTube

Přečtěte si také