návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: ŠOK! Youtuber Tary bude otcem! Bude mít ale jeho dítě dost peněz?

Slavný youtuber Tary zažívá nejlepší chvíle svého života. Po svatbě s partnerkou Stáňou se dočká i prvního potomka!
Vydáno: 14.06.2019
Tary bude otcem!
Autor: YouTube.com/Stáňa Tary bude otcem!

Když se daří, tak se daří. Je to teprve den, co se kontroverzní youtuber Tary oženil na Ukrajině se svou dlouholetou přítelkyní Stáňou a jejich fanoušci už slaví podruhé. Přesně v den jejich svatby totiž vydala Stáňa na svém kanálu video, v němž všem oznamuje radostnou novinu. Se svým teď už manželem je totiž těhotná!

S Tarym se prý pokoušeli o dítě již delší dobu a před pár týdny se jim konečně zadařilo. Ve videu pak popisuje, jak se o těhotenství sama dozvěděla a následně ukazuje reakce na radostnou zprávu všech svých blízkých, a to samozřejmě včetně Taryho. A youtuberova reakce samozřejmě dojme fanoušky ze všeho nejvíc.

Zároveň pak Stáňa s Tarym razantně dodávají, že svatba rozhodně neproběhla kvůli těhotenství. Radostnou zprávu se totiž dozvěděli dlouho poté, co svůj velký den už měli naplánovaný. Hejtři si pak jistě asi neodpustí rejpavé poznámky ohledně Taryho nedávné kauzy s malým klukem. My páru ovšem i přes všechny youtuberovy kauzy samozřejmě velmi gratulujeme!

 

Taryho svatba.

GALERIE: Kontroverzní Tary se oženil! Před obřadem se ovšem pořádně ztrapnil a lidé se mu smějí

O ruku ji požádal na nedávné dovolené.

VIDEO: Taryho utajené zásnuby! Slavný youtuber požádal o ruku krásnou přítelkyni a zaútočil na hejtry

Článek je zařazen v: Tary , dítě , pohlaví , těhotenství , svatba , manželka , Stáňa , youtuber , přítelkyně

reklama