návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Taryho utajené zásnuby! Slavný youtuber požádal o ruku krásnou přítelkyni a zaútočil na hejtry

Jeden z nejpopulárnějších youtuberů současnosti konečně reagoval na svém YouTube kanále na všechny své kauzy.
Vydáno: 06.04.2019
O ruku ji požádal na nedávné dovolené.
Autor: Instagram.com/taraspovoroznyk O ruku ji požádal na nedávné dovolené.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Youtuber Tary se svými kauzami v posledních měsících plnil pomalu všechna média. Šílená jízda na dálnici, kontroverzní figurka a zejména jeho chování k malému chlapci… to všechno vedlo k obří vlně kritiky a odlivu fanoušků. Ostatně, Tary během kauzy s malým klukem přišel takřka o 100 tisíc odběratelů. Taras ovšem místo toho, aby se omluvil, či aspoň natočil vyjádření na svůj kanál, se dlouhou dobu neozýval a poté dával pouze rozhovory do médií, v nichž celou kauzu označoval za špinavou kampaň konkurenčních youtuberů. Až nyní se k celé situaci “u sebe“ konečně vyjádřil A prozradil i mnohem víc.

V novém videu Já jsem Tary dává nahlédnout do svého osobního života, mluví o svých začátcích i o tom, co všechno dělá prospěšného pro své největší fanoušky, děti. A tyto zásluhy mu nemůže ubírat ani ten největší hejtr. Jenže při probírání ožehavých kauz místo upřímné omluvy zase hází vinu na všechny youtubery okolo a myslí si, že ho prostě chtějí zničit. A stále si neuvědomuje, že by onu větu s málo penězi neměl říkat dítěti ani ze srandy, ani když ji poté nadále vysvětluje. Tary pak útočí dalšími argumenty a dokonce si popovídá s jedním z dětí z onoho workshopu, které ho v podstatě jen chválí. Jeho fanoušky to dojme, hejtři si ovšem zase najdou munici a budou mluvit o přílišné hře na city.

 

To pak ale nikdo netušil, co přijde vzápětí. Tary se totiž na závěr pochlubil, že se po více než 6 letech vztahu na nedávné dovolené zasnoubil se svou přítelkyní Stáňou. Což je samozřejmě šťastná událost, k níž mu i my gratulujeme. Je pak jasné, že tímto dojemným videem a romantickou tečkou získal spoustu fanoušků zpátky na svou stranu a rozhodně tak splnilo účel. Hejtrů má nejspíš ale i tak stále požehnaně.

Tary se konečně vyjádřil ke kauze s klukem. 2

5 Taryho přešlapů, které jsou ještě horší než ztrapnění dítěte. Za co by se měl slavný youtuber stydět?

Tary s přítelkyní Stáňou.

VIDEO: Taryho holka se zastala svého přítele v kauze zesměšňování dítěte. Její reakce vás totálně vytočí

Článek je zařazen v: Tary , zásnuby , Stáňa , žádost o ruku , svatba , omluva , youtuber , kauzy , šílená jízda , dálnice , zesměšnění dítěte , kluk