návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Tary ze sebe v kauze ztrapnění dítěte dál dělá oběť. Prý za nic nemůže a chce podat trestní oznámení

Od té doby, co Tary urazil na videu malého kluka a vysmál se mu, že nemá dost peněz, na youtubera zaútočili snad všichni ostatní youtubeři a dokonce byl vyřazen z Utuberingu. To mu ale nestačí.
Vydáno: 23.03.2019
Tary poslal klukovi dojemný vzkaz. 1
Autor: Instagram.com/taraspovoroznyk Tary poslal klukovi dojemný vzkaz. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ahoj, velmi se omlouvám za všechny svoje hloupé činy. Neměl jsem to udělat, ale stalo se. Udělal jsem chybu a je mi to líto. Tak přesně tohle od youtubera a parkouristy Taryho asi opravdu nikdy neuslyšíme. Už asi nemá cenu opakovat, že to všechno začalo nezřízenou jízdou na dálnici, kde jezdil Tary 250km/h a dával špatný vzor dětem. Nedávno otřásla internetem kauza, kde se ho malý kluk ptal, proč má tak drahé oblečení a Tary se mu vysmál, že má málo peněz. Pak sice vysvětlil podrobněji, že kdyby ho měli levné, tak by se hned rozprodalo, to ale jeho přešlap neomlouvá.

Tary se konečně vyjádřil ke kauze s klukem. 2

5 Taryho přešlapů, které jsou ještě horší než ztrapnění dítěte. Za co by se měl slavný youtuber stydět?

Tary poslal klukovi dojemný vzkaz. 1

Youtuber Tary posílá ztrapněnému klukovi tento dojemný vzkaz. Jeho slova mají ale zase háček…

„Někdo za tím musí stát, youtubeři proti mně použili větu vytrženou z kontextu a hlavně se na tom přiživili. Zneužili kluka, kterého si vzali jako rukojmího, ten kluk za nic nemohl. Podle mě je to úmyslně za záměrem poškodit moje jméno a můj byznys, teď dokonce někdo útočí na moje webové stránky, takže zvažuju podání trestního oznámení,“ řekl Tary v rozhovoru pro Extra.cz. Pak už jen dál zopakoval, že šlo jen o diskuzi mezi prodávajícím a kupujícím a veřejně se omluvit odmítl. Prý dluží omluvu jenom malému chlapci, kterého ještě stále hledá.

No, vzhledem k tomu, jaká byla reakce dětí v okolí, kteří se „chlapci, který má málo peněz“ vysmáli, myslíme si, že asi kluk nebude úplně chtít s Tarym mít nic společného… Bohužel se youtuber ani tentokrát nechytnul za nos a nepřiznal, že si za svoje průšvihy může sám.

 

Článek je zařazen v: Tary , parkour , ztrapnění dítěte