návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Youtuber Tary posílá ztrapněnému klukovi tento dojemný vzkaz. Jeho slova mají ale zase háček…

Kontroverzní youtuber se konečně naplno vyjádřil ke kauze, která zasáhla celý internet. Lituje toho, že urazil malého kluka?
Vydáno: 15.03.2019
Tary poslal klukovi dojemný vzkaz. 1
Autor: Instagram.com/taraspovoroznyk Tary poslal klukovi dojemný vzkaz. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už je to déle než týden, co český internet zasáhla nejnovější kauza youtubera Taryho, jenž na svém workshopu zesměšnil malého kluka po otázce na drahé oblečení z e-shopu tím, že má málo peněz. Za arogantní poznámku sklidil od ostatních youtuberů a influencerů velkou porci kritiky. On se pak hájil tím, že se jednalo o srandu, že video bylo vytržené z kontextu a v rychlém rozhovoru pro Blesk.cz mimo jiné řekl, že se jednalo zkrátka o rozhovor prodávajícího a kupujícího. A ve čtvrtek se ve studiu Blesk.cz objevil po návratu z Brazílie a poskytl zde rozsáhlý rozhovor. A v něm poslal neznámému klukovi zprávu.

V pořadu řekl, že celého činu lituje a usilovně pracuje na tom, aby dítě z workshopu našel a kontaktoval. Zatím se mu to ovšem nepovedlo. Chce se mu osobně omluvit a strávit s ním delší čas, aby mu celou situaci, která z této kauzy vzešla, vynahradil. Celá záležitost ho zkrátka mrzí. Zároveň si ovšem stojí za tím, že jde o nafouknutou bublinu a naplánovaný skandál, který spustili konkurenční youtubeři. „Nevinného kluka si vzali jako rukojmího, to mě fakt mrzí. Proč na mě nevytáhli cokoliv jiného?“ říká Tary v rozhovoru. Tary tak lituje spíše toho, že kluk se stal kvůli němu středem pozornosti, což má samozřejmě pravdu. Zároveň to ovšem vypadá, že mu pořád nedochází, že to co řekl, opravdu nebylo správné. A je jedno, že to poté ve videu vysvětluje. Nebo snad s touto jeho omluvou souhlasíte?

Tary se konečně vyjádřil ke kauze s klukem. 2

5 Taryho přešlapů, které jsou ještě horší než ztrapnění dítěte. Za co by se měl slavný youtuber stydět?

Tary s přítelkyní Stáňou.

VIDEO: Taryho holka se zastala svého přítele v kauze zesměšňování dítěte. Její reakce vás totálně vytočí

Článek je zařazen v: Tary , youtuber , omluva , kauza , dítě , vysmál se , zesměšnění dítěte , ztrapnění , kluk , Taras Povoroznyk