Youtubeři

15. března 2019 16:03

redakce Prima Lajk

Youtuber Tary posílá ztrapněnému klukovi tento dojemný vzkaz. Jeho slova mají ale zase háček…

Kontroverzní youtuber se konečně naplno vyjádřil ke kauze, která zasáhla celý internet. Lituje toho, že urazil malého kluka?

Už je to déle než týden, co český internet zasáhla nejnovější kauza youtubera Taryho, jenž na svém workshopu zesměšnil malého kluka po otázce na drahé oblečení z e-shopu tím, že má málo peněz. Za arogantní poznámku sklidil od ostatních youtuberů a influencerů velkou porci kritiky. On se pak hájil tím, že se jednalo o srandu, že video bylo vytržené z kontextu a v rychlém rozhovoru pro Blesk.cz mimo jiné řekl, že se jednalo zkrátka o rozhovor prodávajícího a kupujícího. A ve čtvrtek se ve studiu Blesk.cz objevil po návratu z Brazílie a poskytl zde rozsáhlý rozhovor. A v něm poslal neznámému klukovi zprávu.

V pořadu řekl, že celého činu lituje a usilovně pracuje na tom, aby dítě z workshopu našel a kontaktoval. Zatím se mu to ovšem nepovedlo. Chce se mu osobně omluvit a strávit s ním delší čas, aby mu celou situaci, která z této kauzy vzešla, vynahradil. Celá záležitost ho zkrátka mrzí. Zároveň si ovšem stojí za tím, že jde o nafouknutou bublinu a naplánovaný skandál, který spustili konkurenční youtubeři. „Nevinného kluka si vzali jako rukojmího, to mě fakt mrzí. Proč na mě nevytáhli cokoliv jiného?“ říká Tary v rozhovoru. Tary tak lituje spíše toho, že kluk se stal kvůli němu středem pozornosti, což má samozřejmě pravdu. Zároveň to ovšem vypadá, že mu pořád nedochází, že to co řekl, opravdu nebylo správné. A je jedno, že to poté ve videu vysvětluje. Nebo snad s touto jeho omluvou souhlasíte?


Přečtěte si také