Tary se konečně vyjádřil ke kauze ztrapnění kluka! Lidé ho prý šikanují a stále je velkým vzorem dětí

Kontroverzní youtuber se po několikadenní pauze vyjádřil k ožehavé kauze s klukem, kterého ztrapnil.

Poslední dny je youtubera Taryho celý internet. Ovšem ne kvůli jeho virálním videím, ale kvůli tomu, že malému klukovi řekl na svém workshopu, že má málo peněz. Neskutečnou lavinu hejtů a kritických reakcí jste pak zaznamenali asi všichni. Lidé ovšem čekali, jak se k celé kauze vyjádří samotný Tary. Ten totiž zatím na InstaStories sdělil pouze to, že se jedná o srandu a nechápe, proč to lidi tolik řeší. Nyní ovšem poskytl serveru Blesk.cz celé vyjádření. Pokud jste ovšem naivně čekali omluvu, zase jste se šeredně spletli.

Tary považuje celou záležitost za lynč proti jeho osobě a poukazuje na to, že video s chlapcem není celé. I když už celý záznam si můžou lidé na YouTube najít a zatím to jejich názor příliš nemění. Podle jeho vyjádření pro Blesk.cz se tak jedná o typickou kyberšikanu a snahu méně úspěšných konkurentů ho zlikvidovat. O zesměšnění se podle jeho názoru nejednalo. „Byla to diskuse prodávajícího s kupujícím. Faktem na místě prostě bylo, že klučina neměl peníze na to, co si chtěl koupit. Když jdete do obchodu pro boty a máte jen polovinu peněz, také vám je neprodají,“ řekl Tary.

„Nejsem si vědom, že bych toho malého fanouška úmyslně urazil. V mých očích je to naopak velmi statečný kluk, který teď čelí nátlaku. Chci toho malého hrdinu vyzvat, ať se mi ozve, a velmi rád se mu budu osobně věnovat,“ snaží si youtuber nahrabat v rozhovoru body. Zároveň pak nesouhlasí se stanoviskem vedení Utuberingu, které ho kvůli celé kauze vyřadilo z letošního ročníku. Stále si totiž evidentně myslí, že je pro děti vzorem. „Argument vedení festivalu, že nejsem pro děti dobrým příkladem, odmítám. Myslím, že jsem naopak dostal děti od počítačů ven a vybudoval v nich poloztracenou lásku ke sportu,“ dodává Tary Blesku.

Jenže to bylo před všemi jeho skandály z poslední doby a youtuber by si asi mohl uvědomit, že jeho chování už takovým vzorem opravdu není. Stejně jako nejnovější výmluva, že se nejednalo o zesměšnění, ale o pouhou diskuzi mezi kupujícím a prodávajícím. To jako vážně mu podobné řeči někdo věří? Nebo vám snad toto vysvětlení přijde dostačující?

Připomeňte si Taryho vystoupení v ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, když byl ještě Tary oblíbený:


Přečtěte si také