Prank se mu málem nevyplatil
Autor: Youtube.com a Archiv / iDNES.cz / Profimedia.cz Prank se mu málem nevyplatil

VIDEO: Šok! Youtuber Vláďa málem skončil ve vězení! Neuvěříte, proč ho chtěla policie zatknout!

Publikováno: 18.12.2016
Hrozilo snad známé internetové hvězdičce vězení?

reklama

Youtuber Vláďa je známý svými šílenými vtípky a pranky, jimiž nachytal kdekoho. Jeden z jeho telefonních žertíků se mu ale málem nevyplatil. Kvůli dvěma roky starému pranku, při něm volal do jednoho hotelu, měl totiž nepěkné opletačky s policií. Osoba na druhé straně totiž mylně získala pocit, že se chce Vláďa zabít a celou záležitost nahlásila strážcům zákona. Ti hocha ihned začali hledat a vyhlásili takřka celostátní pátrání!

Tohle už známý youtuber opravdu přehnal.

VIDEO: Nejtrapnější prank roku?! Youtuber Datel se chtěl pomstít Vláďovi a unesl mu psa. Fanoušci mu za to nadávají

Když se k němu hromada policistů dostavila a zjistila pravdu, zdálo se, že bude mít internetová hvězda veliké problémy. Hrozili mu i odvezením na služebnu. Jelikož mu ovšem bylo v té době 17 let, vyřešili celou záležitost s jeho rodiči, kteří se nestačili divit. Vláďa se pak nyní s touto šílenou historkou po letech svěřil svým fanoušků a proměnil ji v celkem zábavné video. Snad tedy byl příběh alespoň zčásti pravdivý a nepřibarvil si ho kvůli zábavě úplně celý.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Vláďa - problémy s policií

 Takhle vypadali slavní youtubeři před lety:

Co si hoši udělali?

VIDEO: Youtuberská válka?! Vláďa naštval Datla a málem mu zničil auto! Proč to udělal?

reklama