Vážně trpí youtuberka depresemi?
Autor: Youtube.com a Instagram.com Vážně trpí youtuberka depresemi?

VIDEO: Šokující zpověď Teri Blitzen! Známá youtuberka trpěla depresemi! Proč se neobjeví na Utuberingu?

Publikováno: 10.01.2017
Proč se internetová hvězda nezúčastní nejsledovanější youtuberské akce? A opravdu trpěla psychickými problémy?
Bývalá youtuberka Teri Hodanová (22)
Teri Hodanová/Teri Blitzen
Tereza Hodanová, dříve známá jako Teri Blitzen, je bývalou českou youtuberkou a stále velmi... Přečíst celé

reklama

Populární youtuberka Teri Blitzen se ve své nové sérii Selflove opět pořádně rozpovídala o svém osobním životě a zase na sebe práskla několik šokujících informací. Znovu se tak dotkla palčivého tématu okolo anorexie a bulimie, s nimiž před dlouhou dobou bojovala. Nyní se ovšem přiznala k další šokující skutečnosti. Zmínila se totiž, že kvůli neustálému stresu ze svého těla, kdy chtěla vypadat co nejdokonaleji, měla dokonce deprese!

Teri pak svá slova myslí vážně a tvrdí, že kvůli svým závažným psychickým stavům chodila také k odborníkovi. Se svým psychickým trápením se však prozatím nechtěla příliš svěřovat. Nejhorší období už má ale podle všeho za sebou a z nabraných kilogramů po těchto Vánocích už si tentokrát nic nedělá. A to je dobré znamení.

Fanouškům ale také sdělila smutnou zprávu. Nezúčastní se totiž jedné z nejsledovanějších youtuberských akcí, tradičního Utuberingu. Nemá nic proti samotné akci ani jejím organizátorům. Z předešlých ročníků ovšem nemá nejlepší zkušenosti a setkání s fanoušky, s nimiž se většinou ani nestihne pozdravit, jí připadá neosobní. Se svými příznivci se proto chce setkávat jinak. Utubering tak tento rok přijde o jednu ze svých největších hvězd.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Teri Blitzen - deprese

 

Co o sobě známý pár prozradil?

VIDEO: Otevřená zpověď Teri Blitzen! Jak dlouho chodí s Johny Machettou? A jaké má youtuberka kalhotky?

Poznáte známé české youtuberky?

VIDEO: Tohle že je Teri Blitzen? Podívejte se, jak vypadají slavné youtuberky bez make-upu

reklama