Youtubeři

24. července 2021 16:51

redakce Prima Lajk

VIDEO: Taryho šokující přiznání! Slavný youtuber přemýšlí o konci kariéry. Proč ho už natáčení nebaví?

YouTube Talks (15) - Skončí Tary na YouTube? 1

Přijde česká youtuberská scéna o jednu ze svých nejslavnějších a nejkontroverznějších tváří? Populární youtuber Tary se v novém díle YouTube Talks rozpovídal o tom, že je tato možnost až nečekaně reálná!

Do nového dílu pořadu YouTube Talks, v němž zpovídáme známé tváře ze světa YouTube a sociálních sítí, přijala pozvání opravdu velká tvář tuzemské internetové scény, Taras Povoroznyk aka Tary. Se slavným youtuberem a parkouristou, který má i velkou řadu hejtrů, jsme si povídali opravdu o všem. Řeč přišla na jeho rodinu a výchovu roční dcerky, jeho novou knihu a parkour. Řeč přišla samozřejmě také na jeho nechvalně známé kauzy, které už v rozhovoru bere na sebe a na rozdíl od minulosti už se na nikoho nevymlouval.

Tary ovšem v otevřeném rozhovoru přišel i s nečekaným přiznáním. Uvažuje totiž o skončení na YouTube a sám neví, co bude dál! „Moje kariéra na YouTube je nejistá, říkám to naprosto otevřeně,“ tvrdí Tary v YouTube Talks. Neustálé natáčení ho prý v minulých letech vyšťavilo natolik, že už ho zkrátka nenaplňuje a už nyní vydává videa velmi málo. Sám doufá, že nalezne sérií videí či obsah, co ho opět nakopne, to se zatím však nestalo.

Tary sice pak dodává, že na YouTube zatím rozhodně neskončí, zároveň už však natáčení pro něj není prioritou. Nechce tuto kapitolu zabalit zejména kvůli fanouškům a předchozím rokům dřiny, díky nimž je tam, kde je teď. Dá se tedy předpokládat, že zatím o Taryho úplně nepřijdeme, ale budeme ho na jeho kanále potkávat spíše méně. A zároveň má ke konci na YouTube blíže než kdykoliv dřív. Sám totiž v rozhovoru přiznává, že ho sociální sítě už vyčerpávají, a dokonce přemýšlí o tom, že by z nich zmizel úplně. Jaké další informace ke svému nečekanému přiznání Tary prozradil?

To zjistíte v novém díle pořadu YouTube Talks v našem ARCHIVU.