Youtubeři

30. května 2019 14:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Teror v Prostřeno! Psychopat Bejr nechá ostatní vyhladovět, potom jim naservíruje odporné blafy. Čím vším je poníží?

Doufali jste, že Psychopat Bejr v Prostřeno! po všech skandálech aspoň něco výborného uvaří? Ach, vy naivky.

Skandální řádění Psychopata Bejra v Prostřeno! i nadále pokračuje. Ve čtvrtek je navíc kontroverzní youtuber sám hostitelem a už dopředu bylo jasné, že právě v tento den se bude chtít Bejr co nejvíce předvést. A soutěžící zažijí opravdový teror. Aleš Bejr je nevezme k sobě domů, ale do naprosto vymrzlé chaty svého kamaráda. Převleče se navíc za doktora a k ostatním přistupuje jako ke svým pacientům. Hosty navíc nechá nejen vymrznout, ale také vyhladovět. A pak jim naservíruje něco, co nemá obdoby.

Jeho ohavné menu už stačilo ostatně dříve vyděsit celý internet. Nejdříve soutěžící znechutí předkrmem, poté bílou proteinovou polévkou s bílými pilulkami, a když jsou chudáci hosté s hladem už na pokraji sil, naservíruje jim odpudivý hlavní chod. Tím jsou opečená kuřecí prsa s nedovařenou rýží servírovanou ještě v pytlíku a se syrovou cibulí a paličkou česneku! A aby toho nebylo málo, Bejr jim k jídlu nedá ani pořádně ostrý příbor! Není divu, že soutěžící mluví prakticky o týrání? Jak daleko Psychopat Bejr ve svém zviditelňování ještě zajde?

To se dozvíte v dnešním dílu Prostřeno! v 17.50 na Primě!


Přečtěte si také