Youtubeři

14. května 2022 11:00

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tiktoker Koleso přiznal, proč byl zadržen policií! Vážně ukradl auto?

Patrik Pešava alias Koleso exkluzivně o zadržení

Známý český tiktoker Patrik Pešava exkluzivně promluvil o tom, proč ho zadržela policie. Čekají ho vážné problémy se zákonem?

Česká tiktokerská scéna v posledních dnech žije nečekanou a dosti šokující kauzou. Po bizarní postavičce populární sociální sítě Patriku Pešavovi alias Kolesovi bylo totiž v úterý vyhlášeno policejní pátrání. Tiktoker byl pak policií zadržen ve čtvrtek v Benešově u Prahy. „Policie zadržela Patrika Pešavu. Mohl by mít informace o trestném činu. Bude podávat vysvětlení a podle toho se bude policie dále rozhodovat,“ řekla v té době CNN Prima NEWS mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková. O důvodu jeho zadržení se nic nevědělo. Na internetu se však šířily spekulace, že byl zatčen kvůli krádeži auta. Nakonec však bylo všechno trochu jinak.

Koleso je totiž již zpátky na svobodě a CNN Prima News poskytl exkluzivní rozhovor, v němž se rozhovořil o důvodu svého zadržení. Fámy o kradeném autě pak sice vyvrátil, i tak se však nejspíše problémům nevyhne. „Neměl jsem auto ukrást, ale jezdit bez řidičského oprávnění. Měl jsem zákaz řízení na rok, takže i maření výkonu úředního rozhodnutí,“ prozradil Koleso. Podle tiktokera měl pak půjčené auto svého kamaráda. „Pil, a tak mě poprosil, abych ho odvezl někam na akci,“ doplnil Koleso.

Nešlo ale o jediný důvod, proč se tiktoker dostal do hledáčku policie. Kromě auta je zajímala také o rozbitá čekárna ve Vítkovicích v Ostravě. „Říkal jsem, že toho lituji a uvědomuji si, že je to hloupost, a že už v budoucnu nechci dělat takové věci,“ svěřil se Pešava. Koleso je tak nyní veden jako podezřelý a čeká, co bude dál. „Policisté stáhli pátrání, vše si zapsali do záznamu, a kdyby cokoliv potřebovali, ozvou se mi prý na telefon. Nyní jsem podezřelý z přestupků a maření úředních výkonů,“ uvedl tiktoker.

S policisty pak strávil celý čtvrteční den a nejspíš už by si to raději nikdy nezopakoval. „Po osmé mě přivezli na policejní stanici do Benešova, po pár hodinách mě odvezli kriminalisté do Hradce Králové k nějakému znalcovi – doktorovi, pak si mě přebrali hradečtí kriminalisté a večer jsem byl propuštěn,“ dodal tiktoker. I přes problémy s policií chce však i nadále zápasit v očekávané bizarní bitce v rámci zápasnické akce Clash of the Stars, v níž se s konkurenčním tiktokerem Lukášem Krilem utká v polštářové bitvě.