Youtubeři

31. března 2021 17:09

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tohle je důvod, proč mají Datel s Jenisem společné tetování. Co jejich kérka znamená?

Známí youtubeři si před několika týdny a vstupem do reality show LIKE HOUSE nechali udělat společnou kérku. Co znázorňuje?

Youtubeři Marek Valášek aka Datel a Jan „Jenis“ Svěcený jsou už opravdu nerozlučná internetová dvojka se vším všudy. Znají se už od první třídy, tedy už úctyhodných 17 let, nedají bez sebe ani ránu a už od počátku Datlovy úspěšné youtuberské kariéry je Jenis prakticky pravidelným hostem jeho videí a také nejčastější obětí jeho pranků. Tahle dvojka zkrátka dělá úplně všechno společně, což dokládá také jejich účast v nové reality show LIKE HOUSE, kterou začne už 19. dubna na obrazovkách televize Prima.

Datel s Jenisem se totiž v poslední době rádi chlubí svou společnou kérkou, kterou si před několika týdny nechali udělat a jako správní youtubeři o tom samozřejmě natočili i video. Tetování si nechali oba udělat na ruce a svým spojením dává dohromady parádního lva. Proč právě tohohle krále zvířat? Je to totiž nejen Datlovo nejoblíbenější zvíře, ale hlavně se jedná o znamení síly, což symbolizuje i jejich silné a nepopsatelné přátelství.

Pro Jenise se navíc jednalo o první tetování v životě, a tak byl ze samotného procesu značně nervózní. A vytvoření kérky na ruce pro něj rozhodně nebylo bezbolestné. Ostatně, i zkušený Datel měl během tetování co dělat. S výsledkem jsou však oba nakonec nadmíru spokojeni. Lepší stvrzení jejich přátelství si snad ani nemohli přát.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!


Přečtěte si také