Tetování Datla s Jenisem.
Autor: archiv FTV Prima Tetování Datla s Jenisem.

VIDEO: Tohle je důvod, proč mají Datel s Jenisem společné tetování. Co jejich kérka znamená?

MilanR. Publikováno: 31.03.2021
Známí youtubeři si před několika týdny a vstupem do reality show LIKE HOUSE nechali udělat společnou kérku. Co znázorňuje?
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Youtubeři Marek Valášek aka Datel a Jan „Jenis“ Svěcený jsou už opravdu nerozlučná internetová dvojka se vším všudy. Znají se už od první třídy, tedy už úctyhodných 17 let, nedají bez sebe ani ránu a už od počátku Datlovy úspěšné youtuberské kariéry je Jenis prakticky pravidelným hostem jeho videí a také nejčastější obětí jeho pranků. Tahle dvojka zkrátka dělá úplně všechno společně, což dokládá také jejich účast v nové reality show LIKE HOUSE, kterou začne už 19. dubna na obrazovkách televize Prima.

Účastníci LIKE HOUSE 2.

Reality show LIKE HOUSE 2

Datel s Jenisem se totiž v poslední době rádi chlubí svou společnou kérkou, kterou si před několika týdny nechali udělat a jako správní youtubeři o tom samozřejmě natočili i video. Tetování si nechali oba udělat na ruce a svým spojením dává dohromady parádního lva. Proč právě tohohle krále zvířat? Je to totiž nejen Datlovo nejoblíbenější zvíře, ale hlavně se jedná o znamení síly, což symbolizuje i jejich silné a nepopsatelné přátelství.

Pro Jenise se navíc jednalo o první tetování v životě, a tak byl ze samotného procesu značně nervózní. A vytvoření kérky na ruce pro něj rozhodně nebylo bezbolestné. Ostatně, i zkušený Datel měl během tetování co dělat. S výsledkem jsou však oba nakonec nadmíru spokojeni. Lepší stvrzení jejich přátelství si snad ani nemohli přát.

Reality show LIKE HOUSE startuje již 19. dubna v 17:15 na Primě!

Pořad LIKE HOUSE.
Autor: archiv FTV Prima Pořad LIKE HOUSE.
Tiktokerka Maru Rosecká míří do reality show LIKE HOUSE!

GALERIE: Tiktokerka Maru Rosecká má za sebou plastiku prsou. Kráska byla ale už před proměnou

Datel a posprejované auto. 1

VIDEO: 5 nejdrsnějších pranků Datla na kamaráda Jenise! Došlo na brutální únos i posprejované auto

reklama