VIDEO: Tohle už přehnali! Shopaholicadel s přítelem přejí hejtrům nechutnou smrt. Hrozí jim problémy s policií?

Bitva Shopaholicadel a jejích hejtrů se stále více stupňuje. A nyní už s partnerem překročila hranici (nejen) slušného chování.

Kontroverzní influencerka Shopaholicadel si sice několik týdnů užívá nový vztah po boku partnera Honzy, svým chováním a výroky ovšem i nadále provokuje nekonečný zástup hejtrů. Dalo by se pak dokonce říci, že její výpady proti odpůrcům či reakčním kanálům jsou čím dál agresivnější a podle mnohých překračují hranici slušného chování. I když je pravda, že ani mnozí hejtři se svými výhrůžkami nejsou svatoušci, tiktokerka Adéla Pulcová rozhodně nevystupuje jako pravý internetový vzor. A její nový přítel se evidentně nebojí být stejně kontroverzní jako jeho drahá polovička. Nad tím, co pár předvádí v posledních týdnech, už ale opravdu zůstává rozum stát.

Už před pár dny rozvířila Adéla tiktokerské vody, když youtuberovi FatDadovi, jenž ve svých reakcích Shopaholicadel bedlivě sleduje, přála otevřeně na streamu smrt. „Víš, co je velká škoda? Teď budu asi hnusná a klidně mě za to nahlašujte. Škoda, že tě nesmetlo to tornádo, co bylo na Moravě. Alespoň by byl klid. Byl by klid od tlustý bečky, jako seš ty,“ řekla influencerka na TikToku. Na dalšího hejtra Amyra v jednom z dalších streamů zaútočila s homofobními narážkami. Agresivní výstupy sledované dvojice ovšem nyní korunoval právě její přítel Jan Kulas.

Ten totiž během živého streamu prohlásil, že by hejtři měli jít „do plynu“, a že je škoda, že Adolf Hitler již není naživu. „Do plynu s tebou ty k*ndo jedna. Škoda, že tady není Hitler, abyste pochcípali, hejtři!“ prohlásil Kulas na živém streamu. A znechutil tím v podstatě celou tiktokerskou komunitu. Lidé jsou z jeho výroku znechucení, jeho účet je údajně nahlašován a nikdo nechápe, jak může někdo něco takového vypustit z pusy. Kulas se později snažil argumentovat, že pouze odpovídal na útočnou zprávu, v níž bylo jemu a Shopaholicadel přáno to samé. To ho ovšem ani trochu neomlouvá.

Podle mnohých tak Jan Kulas ukazuje svou pravou tvář a bojí se, aby by agresivita jeho a Shopaholicadel vůči kritikům nezačala ještě víc stoupat. Za podobné nenávistné výroky či propagaci rasismu mu pak mohou hrozit také problémy se zákonem. Mnozí lidé na internetu, které jeho slova znechutila, proto doufají, že se celá kauza dostane až k policii a ta začne konat. Všichni by ovšem asi byli nejradši, kdyby podobné věty v dnešní společnosti už vůbec nebyly vysloveny.


Přečtěte si také