Datlův vlastní burger.
Autor: youtube.com a facebook.com Datlův vlastní burger.

VIDEO: Trapas! Youtuber Datel kopíruje Jirku Krále a vyrábí vlastní burger. Fanoušci mu za to nadávají

Publikováno: 22.06.2017
Tohle se známé hvězdičce opravdu nepovedlo.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Youtuber Datel je v internetovém rybníčku všem známý svými často nahranými pranky a mnozí hejtři ho i napadají za to, že občas jen kopíruje ostatní youtubery. A právě těm nyní Datel připravil další silnou munici. Ve svém nejnovějším videu se totiž chlubí se spoluprací s oblíbeným řetězcem Burger King, ve kterém si dokonce vymyslel svůj vlastní burger.

Nepřehnal to už?

VIDEO: Nejtrapnější prank všech dob?! Youtuber Datel nechal unést Jenise a mířit mu na hlavu pistolí. Fanoušci mu za to nadávají

Že vám to někoho připomíná? Ano, přesně s tímto krokem přišel už před pár měsíci jeho youtuberský kolega Jirka Král, jenž svůj hamburger prodával v konkurenčním řetězci McDonald’s a slavil s ním úspěch. Datlův burger si zřejmě nebudete moci koupit pod jeho speciálním názvem, jen si musíte do jejich Whopperu nechat přidat jím doporučené přísady. I přesto je ovšem kopírování Jirkova nápadu očividné. A jeho fanoušci i hejtři mu to už teď dávají pořádně najevo.

Místo chvály se tak na youtubera pod videem snáší velká vlna kritiky a lidé ho označují za lacinou kopírku, která si neumí vymyslet nic svého a musí na sebe upozorňovat tímto vykrádáním. Tohle se prostě Datlovi příliš nepovedlo a na úspěch ve stylu Jirky Krále může nejspíš už teď zapomenout.

Jak bydlí Datel?

Datel se vysmívá fanouškům?! Youtuber, který prosil o peníze, se teď chlubí luxusním bytem! Lidé mu za to nadávají

Vážně se Datel sešel s kurátorem?

VIDEO: Šok! Youtuber Datel hrál Modrou velrybu a sešel se s kurátorem! Neuvěříte, jak to dopadlo

reklama