Youtubeři

22. června 2017 17:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Trapas! Youtuber Datel kopíruje Jirku Krále a vyrábí vlastní burger. Fanoušci mu za to nadávají

Tohle se známé hvězdičce opravdu nepovedlo.

Youtuber Datel je v internetovém rybníčku všem známý svými často nahranými pranky a mnozí hejtři ho i napadají za to, že občas jen kopíruje ostatní youtubery. A právě těm nyní Datel připravil další silnou munici. Ve svém nejnovějším videu se totiž chlubí se spoluprací s oblíbeným řetězcem Burger King, ve kterém si dokonce vymyslel svůj vlastní burger.

Že vám to někoho připomíná? Ano, přesně s tímto krokem přišel už před pár měsíci jeho youtuberský kolega Jirka Král, jenž svůj hamburger prodával v konkurenčním řetězci McDonald’s a slavil s ním úspěch. Datlův burger si zřejmě nebudete moci koupit pod jeho speciálním názvem, jen si musíte do jejich Whopperu nechat přidat jím doporučené přísady. I přesto je ovšem kopírování Jirkova nápadu očividné. A jeho fanoušci i hejtři mu to už teď dávají pořádně najevo.

Místo chvály se tak na youtubera pod videem snáší velká vlna kritiky a lidé ho označují za lacinou kopírku, která si neumí vymyslet nic svého a musí na sebe upozorňovat tímto vykrádáním. Tohle se prostě Datlovi příliš nepovedlo a na úspěch ve stylu Jirky Krále může nejspíš už teď zapomenout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také