Youtubeři

12. června 2017 14:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: TVTwixx a MikeJePan grilovali ve vile mafiána Krejčíře! Vážně je při tom zatkla policie?

Skončili internetoví provokatéři vážně v poutech?

Youtuberský rybníček žije v posledních dnech další pořádně horkou kauzou, která se (jak jinak) opět točí kolem známých provokatérů TVTwixx a jejich kamaráda MikeJePan. Právě díky němu se v posledních dnech rozjela v českých médiích spekulace, že partička TVTwixx byla zatčena poté, co se snažila podruhé vkrást do vily nechvalně proslulého Radovana Křejčíře a uspořádat zde grilovačku. Jenže jak se nyní ukázalo, všechno byl trošku jinak.

Známí youtubeři společeně s Mikem tu sice slibovanou grilovačku nakonec uspořádali, problémy se strážci zákona je však tentokrát minuly. Klíče od vily měli podle svých slov od blízkého Radovana Krejčíře, takže zde byli vlastně zcela legálně. Policie pak zatkla naprosto jinou skupinku youtuberů, kteří se možná rozhodli jít ve stopách Dannyho a spol., do vily se jednoduše vloupali a nejspíš se zde pokusili i něco ukrást. A podle všech nebyli jediní. Danny z TVTwixx ovšem varuje, že nic takového byste dělat rozhodně neměli a k žádným krádežím a vloupáním rozhodně podněcovat nechce.

I přesto ale internetové hvězdičky rády provokují, a tak na nejnovějším videu ve vile nejen grilují, ale dělají i jiné šílenosti, a dokonce zde i přespí. Tentokrát se ovšem youtubeři potyček se strážci zákona evidentně bát nemusí.

Sdílejte článek
Štítky policie MikeJePan víla grilování Radovan Krejčíř TVTwixx

Přečtěte si také