VIDEO: TVTwixx posadili figurínu za volant a provokovali policii. Vážně jim tyhle pranky ještě někdo věří?

TVTwixx zase jednou zabodovali, když je zastavila policie a oni dali figurínu za volant. Mají jedině štěstí, že je to celé žertík.

Youtubeři TVTwixx jsou známí provokatéři, kteří už natočili třeba prozkoumávačku Černobylu na poli za Prahou nebo vlezli do kanálu a prohlásili, že jde o opuštěnou podzemní chodbu. A protože už na české scéně chybí provokatér policistů MikeJePán, asi se ho rozhodli napodobit a natočili video, kde posadili umělou figurínu do auta na místo řidiče a provokují policajta. Toho jim zahrál jejich kamarád, a tak je celé video jen komedie pro děti.

Mají ale štěstí, protože kdyby vážně dali figurínu na místo řidiče a provokovali policii, asi by se jim tenhle žertík moc nevyplatil. Mohli by nejen ohrozit ostatní cestující a přijít o papíry, ale také si utrhnout ostudu na celém YouTube podobně jako to už předvedl youtuber Tary ve svém videu Pirát silnic. V minulosti už se sice vloupali do Křejčířovy vily nebo vypálili autobus a natočili se u toho, teď už zůstávají u neuvěřitelně špatných hereckých výkonů a pranků. I když to úplně dobrý příklad dětem nedává, mají plus za to, že video s figurínou přidali do rubriky "Komedie".

Sdílejte článek

Přečtěte si také