návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Pirát silnic Tary dělal znovu testy z autoškoly. Jak slavný youtuber dopadl?

Tary se snaží ze svého průšvihu vytěžit maximum. Jak jinak si vysvětlit, že dělá pro zábavu znovu testy z autoškoly.
Vydáno: 04.02.2019
Tary
Tary Autor: YouTube.com/Tary
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Youtuber Tary natáčí parkour videa a inspiruje statisíce dětí k tomuto sportu. Poslední dobou je ale ve středu pozornosti kvůli něčemu jinému – namísto parkouru najdeme u něj na kanále videa, která nejsou pro děti vhodná vůbec. Třeba jako video PIRÁT SILNIC, v němž jezdil rychlostí 250 km/h a porušoval všechny dopravní předpisy. Nedlouho po vydání videa Tary toto video smazal a za jeho obsah se omluvil – tato pseudo omluva plná reklam se ale rozhodně nesetkala s pochopením.

Tary pirátem silnic. 1

VIDEO: Youtuber Tary se chlubí šílenou jízdou na dálnici v rychlosti 250 km/h! Tohle je vážně vzor pro děti?

Není tohle už moc?

VIDEO: Nejšílenější youtuber Česka?! Tary ukazuje dětem, jak skákat na tramvaj a lézt na vysoké mosty. Není to už trochu moc?

Zdálo by se, že se na Taryho video, jak jezdí jako blázen po dálnicích, zapomnělo a youtuber dál točí videa. Vypadá to ale, že on sám na to nějak zapomenout nechce. Jeho nová videa typu „Dělám si znovu autoškolu“ působí jak provokace. Ve videu autoškolu doopravdy nedělá, jenom znova zkouší testy zaměřené na to, zda by autoškolu udělal. „Měl by ses do té autoškoly vrátit,“ píšou mu desítky lidí v komentářích.

 

 

Od Taryho je to ale dobrý marketingový tah. Očekává bouřlivé reakce, tak proč to nenatočit, že? Video „Učím Stáňu jezdit s mým autem“ to jen potvrzuje. Je vidět, že Tary se nezastaví před ničím a ze svojí omluvy bude těžit ještě alespoň půl roku. Od jeho bláznivé jízdy po dálnici mu už nicméně ubylo na sto tisíc odběratelů.

Vláďa paroduje Taryho 5

VIDEO: Vláďa výborně zparodoval Taryho! Jeho neupřímné omluvě se směje celý internet

Tary pirátem silnic. 1

VIDEO: Blíží se Taryho konec? Bývalý kamarád prozradil, jak šíleně se youtuber změnil. Vážně mu už jde jen o peníze?

Článek je zařazen v: Tary , youtuber , pirát silnic
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama