Youtubeři

8. července 2019 15:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: TVTwixx si pořídili domů lišku! Co hrozného s ní kvůli sledovanosti chtějí dělat?

To, že se Twixáci neštítí vůbec ničeho, bylo jasné už poté, co propagovali nelegální hazard před malými dětmi a pak použili dětinskou výmluvu. Hrozba dvoumilionové pokuty jim asi nestačí. Stranou nenechají ani zvířata…

Při tom, kolik nechutných kauziček už se kolem youtuberů TVTwixx s Dannym v čele točí, už jejich diváky vůbec nic nepřekvapí. Vypadá to spíš, jako by se bavili tím, že jim všechno prochází. V minulosti to byl podpálený autobus, čin, u kterého se ještě natočili. Vloupání se do Krejčířovy honosné vily stejně jako soustavné ničení věcí. A pak především obelhávání malých fanoušků – třeba v tom, že se v kasinu ve skutečnosti dá vyhrát a že je super nápad to udělat.

I když už snad na větší dno Twixáci spadnout nemohli, poté, co jim za propagaci nelegálního hazardu hrozí reálně dvoumilionová pokuta, málokdo si všiml zneužívání nebohých zvířat, která mají ve videích. Kdo jiný by si taky pořizoval do bytu takové zvíře jako je mýval, že. Mývala si pořídili minulý rok a až teď vyplynulo na povrch, že u Dannyho se dlouho neohřálo. Po dvou měsících putovalo k novému majiteli, protože kálelo, kde mohlo. Zvláštní je, že u nových majitelů zvíře najednou všude možně nekálí… Ovšem Danny sám přiznal, že neměli čas ho nic učit. Proč taky, když se mohli zvířete zbavit, že.

Každému je víc než jasné, že zvíře použili na video a pak se ho zase rychle zbavili. Sledovanost, nebo jen touha ukázat, že na to mám – to je zde motivem pro pořízení zvířete. Patrně stejný osud čeká i lišku, kterou bylo podle youtuberů těžké sehnat. Není se čemu divit. Liška musí být odchovaná člověkem, aby bylo vůbec možné si z ní udělat domácího mazlíčka. Naprosto šokující je, že když není zrovna Danny doma, nechává chudáka lišku zavřenou v koupelně! To tedy rozhodně není ideální. Schválně zkuste tipovat, jak dlouho vydrží u Dannyho tentokrát… My doufáme, že dlouho ne!


Přečtěte si také