TVTwixx a jejich vyjádření k pokutě.
Autor: RFE/YouTube.com/TVTwixx TVTwixx a jejich vyjádření k pokutě.

VIDEO: Youtubeři TVTwixx se vyjádřili k pokutě 2 milionů a vysmáli se hejtrům. Trapnější výmluvu jste nikdy neslyšeli

Publikováno: 03.07.2019
Kontroverzní youtuberská partička se konečně vyjádřila ke kauze okolo hazardu a pokuty 2 milionů korun.
Partička TVTwixx
TVTwixx
Slavná youtuberská partička v čele s Danny Threemanem a jeho mladším bráchou Andym. Mají za sebou... Přečíst celé

reklama

Youtuberský rybníček v posledních týdnech žije dalším z řady skandálů partičky TVTwixx. Té podle mnoha médií hrozí pokuta až ve výši 2 milionů korun za to, že v nechvalně známém videu s tajemným milionářem lákali své diváky (tedy převážně děti) k hazardu a zejména k sázkám na u nás neregistrované sázkové kanceláře. Danny a jeho banda tak všem zase jednou ukázali, že se neštítí ničeho a zase našli své nové morální dno. A to se svým novým prohlášením k celé kauze možná ještě o něco prohloubili.

YouTube News
YouTube News (64)

TVTwixx se ve svém novém videu o lovení pokladů ke kauze opravdu vyjádřili, žádnou omluvu či zpytování svědomí ale rozhodně nečekejte. Youtubeři tvrdí, že jim žádné oznámení od policie či jiných úřadů nepřišlo a ani jim nic takového nehrozí. Ve videu s milionářem a jeho tipech na sázky se totiž prý nejednalo o spolupráci či propagaci, ale šlo jen o jejich sociální experiment! Což je výmluva, které mohou opravdu věřit snad jen oni. Ne, hoši, vaši dětští fanoušci video opravdu nebudou vnímat jako experiment!

Z celé kauzy si navíc dělají legraci a trapně machrují. Tvrdí tedy, že pokuta ve výši 2 milionů by pro ně byla prakticky nic, jelikož mají na účtu díky investování do bitcoinů přes 25 milionů korun. Ano, a právě proto ve svém videu propagují své pochybné stránky s magnetic fishingem či exkurzi pro lovení pokladů. To opravdu dává smysl. Do ostatních youtuberů v čele s Herdynem a Radym, kteří na Dannyho pochybného chování také upozornili, se pak sprostě naváží a dělají si „legraci“ např. z délky youtuberova penisu. Ach, jak dospělé a vtipné. Tímto svým vyjádřením tak TVTwixx jasně dokázali, že svého činu rozhodně nelitují a právem patři mezi nejhetovanějšími youtubery, které byste rozhodně neměli sledovat.

Mají TVTwixx velké problémy?

YouTube News: TVTwixx spadli na dno! Youtubeři lákali děti na nelegální hazard. Vážně kvůli tomu zaplatí 2 miliony korun?

TVTwixx

VIDEO: Youtubeři TVTwixx vylovili z Vltavy nebezpečný německý granát. Vážně museli volat pyrotechniky?

reklama