návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Youtubeři TVTwixx vylovili z Vltavy nebezpečný německý granát. Vážně museli volat pyrotechniky?

Youtubeři TVTwixx v poslední době neustále něco vylovují z řeky Vltavy a pak svoje úlovky zkoumají. V minulosti už měli vylovit starou pistoli a teď se jim povedlo najít granát. Jde o další jejich fake?
Vydáno: 03.06.2019
TVTwixx
Autor: YouTube.com/TVTwixx TVTwixx
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dneska uvidíte to nejzajímavější, co jsme kdy vylovili, slibuje na začátku videa Dany z TVTwixx. Z řeky vylovili mimojiné starou nábojnici, vojenskou poštovní známku nebo kleště. Potom se ale na jejich magnet na lovení pokladů přichytila věc, která připomínala granát. Po očištění předmětu zjistili, že jde skutečně o starou německou munici. Zřejmě už ale jen její část, která nemůže vybuchnout.

Přesto ale zavolali pro jistotu policii. Z řeky už před tím v podobných místech našli vylovili z řeky malé děti. Na místo postupně přijelo pět hlídek a náplavku uzavřeli, protože by mohla být munice nebezpečná. Přijeli i hasiči. Pak už se čekalo jen na pyrotechniky. 

 

Danny TVTwixx

VIDEO: Youtubeři TVTwixx se konečně vyjádřili k nehodě s motorkářem. Vážně za ni mohli oni?

Článek je zařazen v: TVTwixx , youtubeři , granát