Youtubeři

10. května 2022 15:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Víte, jak dnes vypadá legendární Misha? Bizarního youtubera už byste nepoznali

Před lety zbořil internet šíleným Pokémon GO songem. Co dělá zapomenutý youtuber Misha dnes?

Už je to neuvěřitelných šest let, co spatřil světlo světa bizarní Pokémon GO Song, bizarní písnička, která svou cringe melodií a šíleným klipem dobyla takřka celý svět. A to i díky tomu, že se nad videem bavila i světová youtuberská jednička PewDiePie. Ze songu se tak stalo jedna z nejsledovanějších a nejnenáviděnějších youtuberských videí z Česka. A z tehdy devítiletého Mishy se stal internetový fenomén, který nemá obdoby.

Další šílené songy, které lidem trhaly uši a byly podle youtuberových slov záměrně kvalitativně co nejhorší, na sebe nenechaly dlouho čekat. Malý Misha se tak stal velmi bizarní postavičkou českého internetu s odpudivými songy, který za podpory svého bráchy Metadona hejtry co nejvíce a nejefektivněji provokoval. Jenže Misha začal růst, přestal být tolik aktivní a začala se za ním zavírat voda. Co dělá Michal Florián dnes?

Věřte tomu, nebo ne, ale Mishovi je už neuvěřitelných 15 let. I když stále natáčí a některá jeho videa se těší solidní sledovanosti, popularita vyprchala a mladému youtuberovi to nejspíš zase tolik nevadí. Teenager si prostě čas od času točí, co ho baví. A tím je zejména produkování vlastních anglicky nazpívaných písní. Nedávno dokonce vydal své plnohodnotné album s názvem Unimaginable Feelings! Misha už pak nějaký čas koketuje zejména s popem a mírnou dávkou elektra. A rozhodně se nejedná o takové šílenosti jako v minulosti. Naopak, jde v podstatě o normální písničky, které už se dají bez větší újmy doposlouchat.

Misha se pak samozřejmě dost změnil. Jeho ikonické zuby už nepoutají tolik pozornosti. Z Mishy totiž vyrostl celkem pohledný puberťák s delšími vlasy, jenž má do drobného zubatého klučiny opravdu daleko. Na svou youtuberskou minulost pak vzpomíná s nadhledem a rád své největší cringe momenty připomene i ve svých novějších videoklipech. Návrat k ulítlým kořenům už ale u něj asi nečekejme.


Přečtěte si také