VIDEO: Víte, jak dnes vypadá legendární Misha? Bizarního youtubera už byste nepoznali

MilanR. Publikováno: 10.05.2022
Před lety zbořil internet šíleným Pokémon GO songem. Co dělá zapomenutý youtuber Misha dnes?
Youtuber Misha
Misha
Misha je malý youtuber a provokatér, který dobyl celý svět svým Pokémon GO Songem a stále provokuje... Přečíst celé

reklama

Už je to neuvěřitelných šest let, co spatřil světlo světa bizarní Pokémon GO Song, bizarní písnička, která svou cringe melodií a šíleným klipem dobyla takřka celý svět. A to i díky tomu, že se nad videem bavila i světová youtuberská jednička PewDiePie. Ze songu se tak stalo jedna z nejsledovanějších a nejnenáviděnějších youtuberských videí z Česka. A z tehdy devítiletého Mishy se stal internetový fenomén, který nemá obdoby.

Další šílené songy, které lidem trhaly uši a byly podle youtuberových slov záměrně kvalitativně co nejhorší, na sebe nenechaly dlouho čekat. Malý Misha se tak stal velmi bizarní postavičkou českého internetu s odpudivými songy, který za podpory svého bráchy Metadona hejtry co nejvíce a nejefektivněji provokoval. Jenže Misha začal růst, přestal být tolik aktivní a začala se za ním zavírat voda. Co dělá Michal Florián dnes?

 

 

Věřte tomu, nebo ne, ale Mishovi je už neuvěřitelných 15 let. I když stále natáčí a některá jeho videa se těší solidní sledovanosti, popularita vyprchala a mladému youtuberovi to nejspíš zase tolik nevadí. Teenager si prostě čas od času točí, co ho baví. A tím je zejména produkování vlastních anglicky nazpívaných písní. Nedávno dokonce vydal své plnohodnotné album s názvem Unimaginable Feelings! Misha už pak nějaký čas koketuje zejména s popem a mírnou dávkou elektra. A rozhodně se nejedná o takové šílenosti jako v minulosti. Naopak, jde v podstatě o normální písničky, které už se dají bez větší újmy doposlouchat.

Misha se pak samozřejmě dost změnil. Jeho ikonické zuby už nepoutají tolik pozornosti. Z Mishy totiž vyrostl celkem pohledný puberťák s delšími vlasy, jenž má do drobného zubatého klučiny opravdu daleko. Na svou youtuberskou minulost pak vzpomíná s nadhledem a rád své největší cringe momenty připomene i ve svých novějších videoklipech. Návrat k ulítlým kořenům už ale u něj asi nečekejme.

 

 

Misha po letech. 1

VIDEO: Pamatujete si na youtubera Mishu? Bývalá hvězda vzpomíná po letech na své nejšílenější songy. Co si o nich myslí?

Nejvíce nenáviděná videa na YouTube. 1

VIDEO: Tohle jsou nejnenáviděnější videa v historii YouTube! Nesnášejí lidé víc Mishu, nebo Despacito?

reklama