VIDEO: Vítězové reality show LIKE HAF vzpomínají. Na co Aneta s Jardou nejvíce vzpomínají?

Rozhovor s vítězi LIKE HAF Anetou a Jardou o prima+

Oblíbený zamilovaný pár se rozpovídal o účasti v populární reality show i nové streamovací službě prima+.

Od 8. února si můžete předplatit novou streamovací službu prima+, na níž najdete řadu exkluzivních seriálů, ale také velkou nabídku českých i zahraničních filmů. A najdete zde také vaše oblíbené reality show, jakou je např. populární LIKE HAF. Právě vítězové této reality show, influencerka Aneta Kurková s přítelem Jardou, dorazili před několika týdny i na tiskovou konferenci o zahájení nové streamovací služby. A samozřejmě se nám před kamerou pořádně rozpovídali.

Řeč došla na jejich dojmy z nové služby prima+, které byly ve skrze pozitivní a např. nový seriál Bodyguardi je oba velmi zaujal. A došlo také na jejich návyky při sledování filmů či seriálů a zodpověděli i na otázku, jestli se spolu někdy hádají o tom, na co se budou na streamu koukat. Netrvalo to ovšem samozřejmě dlouho a řeč se brzy stočila i na jejich účast v reality show LIKE HAF. V té sice dvojice zažívala i řadu neveselých chvil, a to zejména kvůli tiktokerce Ladušce, která Anetu v posledních týdnech ostře napadala a dělala si necitlivě srandu z její postavy.

I přesto ovšem vzpomíná vítězný pár na tento zážitek v dobrém i se všemi neduhy. Byla to pro ně zkrátka zkušenost, kterou zažije člověk jen jednou za život a jsou rádi, že do této výzvy šli. A to i Jarda, který předtím před kamerami nikdy nevystupoval a byl z účasti v reality show značně nervózní. „Neberu jen to dobrý nebo to špatný. Beru to celkově, že to zažije člověk jednou za život. Myslím, že je super si to vyzkoušet,“ řekla Aneta. Šli by do nějaké reality show znovu? A co ostatního o sobě prozradili? To se dozvíte v našem rozhovoru.

Na tiskovce k prima+ jsme poté vyzpovídali také účastníka LIKE HOUSE 2, Samuela Samakeho, který je velkým filmovým fanouškem. Podívejte se, co si o nové streamovací službě myslí on:

Oblíbenou reality show LIKE HAF najdete na streamovací službě prima+!

Sdílejte článek