Tajná párty Adama Kajumiho. 1
Autor: Istagram.com/adamkajumi Tajná párty Adama Kajumiho. 1

VIDEO: Youtuber Adam Kajumi našel nové dno! V nouzovém stavu se zúčastnil párty, na které bylo přes 50 lidí!

MilanR. Publikováno: 12.11.2020
Po sociálních sítích se šíří šokující záběry z tajného večírku český influencerů, z kterých zůstává rozum stát.
Známý tiktoker a youtuber Adam Kajumi míří do pořadu LIKE HOUSE.
Adam Kajumi
Adam Kajumi je mladý youtuber a zejména jeden z nejpopulárnějších českých tiktokerů. Což... Přečíst celé

reklama

Už několik týdnů platí v České republice kvůli vážné pandemické situaci nouzový stav, jsou zavřeny mimo jiné všechny bary a restaurace a od deváté večer stále platí zákaz vycházení. Jenže jak to vypadá, ani tento vážný stav, kdy stále přibývá několik tisíc nakažených denně, evidentně některé lidi neodradí od toho, aby se scházeli a uspořádali velkou párty a riskovali tak zdraví nejen sebe, ale i ostatních.

Přesně tento stupidní nápad totiž napadl kontroverzního českého youtubera a tiktokera Adama Kajumiho. Ten totiž vyzval svého kamaráda, moderátora Jakuba Jíru, aby uspořádal utajenou nelegální párty pro internetové influencery. A ten výzvu přijal! Ve středu večer se tak v dosud neznámém pražském klubu uskutečnila velká influencerská párty, které se podle našich zdrojů zúčastnilo přes 50 lidí! Na večírku byly kromě Kajumiho i mladé české instagramové hvězdičky jako Kukyna, Maru Rosecká či Holakys. A netrvalo to samozřejmě dlouho a záběry z nepochopitelného večírku utekly na internet. Video z noci plné tance a alkoholu pak uteklo na internet z kontroverzní sociální sítě zvané OuuKee.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tajná párty s Adamem Kajumim

Večírek pak může mladé hvězdičky přijít zatraceně draho. Provozovateli klubu hrozí pokuta mezi tři až pěti miliony korun, a dokonce až deset let vězení pro úmyslné šíření nakažlivé nemoci. A Kajumi a spol. se při pokutě asi pořádně prohnou. I když podle šířích se zdrojů se jedná o fake a influencerův rádoby vtipný podvrh. Tak či tak, známý youtuber už se nyní stává terčem velké kritiky i nadávek a mnozí lidé na internetu považují pořádání párty za nouzového stavu za nebezpečné, nezodpovědné a jednoduše pitomé. Souhlasíte s nimi?

Adam Kajumi vs. autobus 1

VIDEO: Nenáviděný Adam Kajumi měl drsnou nehodu s autobusem! Opravdu při ní vážně zranil svého kamaráda?

Adam Kajumi a fotka s pleťovou maskou.

GALERIE: Hejtovaný youtuber Adam Kajumi ukázal fotku s pleťovou maskou. Lidé mu nadávají a myslí si, že je gay

reklama