návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Nenáviděný Adam Kajumi měl drsnou nehodu s autobusem! Opravdu při ní vážně zranil svého kamaráda?

Známý youtuber a streamer se konečně vyjádřil k drsné autonehodě, po které zůstal zničený autobus. Jak je na tom jeho kamarád?
Vydáno: 20.05.2019
Adam Kajumi vs. autobus 1
Autor: youtube.com/Adam Kajumi Adam Kajumi vs. autobus 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Adam Kajumi nemá kvůli svým videím z Tik Toku, šíleným songům a mnohdy bizarním názorům o hejtry nouze. A minulý týden se zase objevil v jejich hledáčku. Kontroverzní youtuber a muser měl totiž autonehodu, po níž zůstal na místě nejen jeho Ford Mustang, ale také zničený autobus. Po sociálních se pak začaly šířit fámy, že za celou nehodu může samozřejmě Kajumi, kvůli němuž dokonce skončil jeho kamarád a spolujezdec Robin s těžkým zraněním v nemocnici. Kajumi se proto rozhodl s těmito drby skoncovat a v novém videu na rovinu řekl, jak celá nehoda proběhla.

A ano, samozřejmě to celé bylo trochu jinak. Podle Kajumiho může za nehodu řidič autobusu, jenž vjel youtoberovi na poslední chvíli do cesty a možná ho chtěl údajně i vytlačit. Jeho verzi pak mají potvrzovat také záběry z kamer, které se na křižovatce nacházely. A také policie, jež údajně chybu řidiče autobusu potvrdila. Jeho kamarádovi Robinovi se pak nic nestalo. Pouze se byl nechat po nehodě prohlédnout v nemocnici, jelikož ho bolela hlava. Tady hledají hejtři drama asi zbytečně.

 

 

Adam Kajumi - Emoji. 1

VIDEO: Hejtovaný Adam Kajumi chce zbořit internet novým songem. Jeho trapné romanťárně se ale všichni smějí

David Gránský a jeho bratr Tom Sean.

David Gránský tajil sourozence! Jeho brácha je slavný muser a idol teenagerů. Je lepší než Mína a Adam Kajumi?

Článek je zařazen v: Adam Kajumi , nehoda , autobus , nemocnice , kamarád , muser , youtuber , záběry