návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

GALERIE: Hejtovaný youtuber Adam Kajumi ukázal fotku s pleťovou maskou. Lidé mu nadávají a myslí si, že je gay

Slavný youtuber a muser má početnou armádu hejtrů. A ti na něj nyní zaútočili kvůli další jeho fotce.
Vydáno: 05.04.2019
Adam Kajumi a fotka s pleťovou maskou.
Autor: instagram.com/Adam Kajumi Adam Kajumi a fotka s pleťovou maskou.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Adam Kajumi patří mezi nejdiskutovanější youtubery a musery posledních měsíců. I když ho holky do 15 let milují, ostatní mu nemůžou přijít na jméno a v některých lidech nejspíš vyvolává čirou nenávist. Jeho neskutečně špatný song Všechno je ALRIGHT je jednou z nejvíce nenáviděných českých “písní“ na YouTube. Spousty lidí provokuje také svým podivnými názory a chováním, kdy ze sebe dělá veledůležitého influencera, jenž svým povoláním tráví veškerý čas a nemůže proto jít například k volbám. Na sociálních sítích se proto musí vypořádat s velkou porcí hejtů. Třeba jako u jedné z jeho aktuálních fotek.

Adam Kajumi se totiž vyfotil u s pleťovou maskou. U reklamního postu na jednu z kosmetických značek navíc napsal, že ani kluci se za nošení pleťové masky nemusí stydět. „Spousta kluků má problémy s pletí. Sám masku občas používám, abych si udržoval zdravější a hezčí obličej. Nikdo by se neměl bát se k tomuto přiznat!,“ píše Adam na svém Instagramu.

Jenže spoustě kritiků tím dal hejterskou munici. Lidé mu začali nadávat, že se chová jako holka, že je i tak ošklivým, a někteří ho dokonce kvůli pleťové masce začali označovat za gaye. Kajumiho sice ihned začaly bránit jeho fanynky, hejtrů, kteří na něj přehnaně útočili, se ovšem našlo mnohem více.

Některým lidem zkrátka stačí k nenávisti a zbytečným komentářům i hloupá pleťová maska. Ano, Kajumi také zrovna nepatří mezi naše favority a pleťová maska u chlapů asi není dvakrát obvyklá. Podobné reakce jsou ale přece jen trochu moc. Ještě že si z nich vždy pozitivní Adam nejspíš nic nedělá.

Adam Kajumi se zastal Taryho. 1

Hejtovaný youtuber Adam Kajumi se zastal Taryho v kauze ztrapněného kluka. Prý to nemyslel špatně a ostatní ho chtějí…

Adam Kajumi 5

VIDEO: Nejhorší song všech dob?! Mladý Kajumi vydal píseň, která je to nejtrapnější, co youtubeři kdy nazpívali

Článek je zařazen v: Adam Kajumi , pleťová maska , hejtři , útok , youtuber , muser , fanoušci