Youtubeři

17. června 2020 16:24

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Datel otevřeně promluvil o konci kariéry! Vážně už navždy přestává točit?

Jeden z nejznámějších youtuberů konečně zodpověděl na otázky ohledně konce kariéry. Co ve svém nejupřímnějším videu prozradil?

Marek Valášek alias Datel patřil dlouhá léta mezi nejznámější a také nejkontroverznější české youtubery, který proslul např. svými pranky. Jenže od minulého roku je Datel mnohem méně aktivní, než byli jeho fanoušci zvyklí. Vydával opravdu málo videí, na sociálních sítích se také tolik nevyskytoval a u jednotlivých videí mu klesal i počet zhlédnutí. Mnoho jeho fanoušků se proto začalo bát, že už ho natáčení nebaví a blíží se jeho definitivní konec na YouTube. A Datel na jejich obavy konečně pořádně odpověděl.

Marek Valášek ve svém podle svých slov nejupřímnějším videu přiznal, že opravdu prošel stadiem vyhoření, kdy ho natáčení přestalo bavit. Natáčení se totiž ze zábavy změnilo spíše v povinnost a on si musel dát čas na to zjistit, co chce dělat dál. Jenže pauza se malinko protáhla a pro něj bylo čím dál složitější naskočit zpátky do starých kolejí. Jenže se zdá, že časy vyhoření jsou už naštěstí dávno pryč.

Žádný očekávaný konec kariéry se tedy nakonec nakoná. Naopak, Datel konečně získal sílu a chuť točit i nadále. Fanoušci by se tedy měli dočkat jeho comebacku, kdy bude točit snad častěji než doposud. Youtuber ovšem zároveň dodává, že jeho obsah bude daleko osobnější a rozhodně mu nepůjde o lacinou honbu za sledovaností a kliky. Tak uvidíme, zda Datel své sliby opravdu naplní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také