Freescoot musel na operaci.
Autor: Instagram.com/Freescoot Freescoot musel na operaci.

VIDEO: Youtuber Freescoot musel na závažnou operaci, která ovšem nedopadla dobře! Co ho kvůli tomu čeká?

MilanR. Publikováno: 13.05.2020
Známá internetová hvězdička už delší dobu musí řešit velké potíže s kolenem. Proč plánovaná operace neukončila jeho trápení?
Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.
Freescoot
Jakub Smrek alias Freescoot se narodil 10. dubna 1998, svůj známý kanál si pak založil v roce 2013... Přečíst celé

reklama

Jakub Smrek alias Freescoot patří mezi známé youtubery a taktéž vášnivé příznivce koloběžek. Jenže právě toto jeho hobby mu vlastně nechtěně přivodilo i zdravotní komplikace. Kvůli několika bolestivým pádům a zraněním se totiž přišlo na to, že má špatně vyvinutou čéšku, která mu kvůli jinému tvaru vyskakovala. Situace pak po všech jeho pádech došla tak daleko, že musel před pár dny podstoupit důležitou operaci. Ta ovšem nedopadla přesně podle plánu.

Freescoot se totiž po ní dozvěděl, že bude muset podstoupit ještě další zákrok. Koleno totiž bylo v mnohem horším stavu, než lékaři předpokládali. Bude tak muset prý nejspíš podstoupit ještě plastiku vazu. Doktoři mu pak při operaci sešívali meniskus a věnovali se také chrupavce. Nyní bude muset několik týdnů chodit o berlích a brzy se snad dozví termín další operace. Youtubera ovšem nejspíš aktuální stav příliš netěší a doufá, že už bude moci co nejdříve provádět další triky na koloběžce. Přejeme mu hodně štěstí.

 

 

Freescoot a honička na dálnici. 1

VIDEO: Šílená honička na české dálnici! Youtuber Freescoot pronásledoval muže v kradeném autě. Má to ale háček

Kdo pomazal Freescootovi auto lejny? 1

VIDEO: Youtuberská válka!? Danny z TVTwixx prý pomazal Freescootovo auto lejnem! Vážně ho zatkla policie?

reklama