Youtubeři

10. října 2017 15:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Freescoot se totálně ztrapnil a chtěl sbalit holky na video s prstem v zadku! Tohle jsou nejšílenější záběry z Take Me out!

TMO (5) – Freescoot balí holky na prst v řiti

Tohle opravdu myslel vážně?

Už ve čtvrtek můžete na Primě sledovat další díl seznamky Take Me Out, v které se bude nezadaný muž snažit oslovit 30 sexy žen z Česka i Slovenska a přesvědčit je, aby s ním vyrazily na rande. A tentokrát se bude snažit jejich zájem získat jeden z populárních a kontroverzních českých youtuberů, Freescoot. A asi už můžeme prozradit, že jeho vystoupení skončí pořádným trapasem.

Půvabné kočičky totiž svým vzhledem ani vtípky opravdu nezaujal a negativní hodnocení začal sbírat velice rychle. To nejhorší ovšem přišlo, když holkám ukázal sestřih svých youtuberských videí, v nichž má na sobě navlečený kondom, nebo si dokonce strká prst své kamarádky do zadku!

A to už je na většinu slečen opravdu moc a vtipné reakce na sebe nenechají dlouho čekat. Tím ale Freescoot ve svém řádění zdaleka nekončí a dojde i na zazpívání jeho šíleného songu 10.4.98. Najde si nakonec přece jen v pořadu holku, nebo odejde s prázdnou?

PREMIÉRU Take me out si nenechte ujít ve čtvrtek ve 22.30 na Primě!