Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Youtuber Freescoot se totálně ztrapnil a chtěl sbalit holky na video s prstem v zadku! Tohle jsou nejšílenější záběry z Take Me out!

Publikováno: 10.10.2017
Tohle opravdu myslel vážně?
Youtuber Jakum Smrek alias Freescoot.
Freescoot
Jakub Smrek alias Freescoot se narodil 10. dubna 1998, svůj známý kanál si pak založil v roce 2013... Přečíst celé

reklama

Už ve čtvrtek můžete na Primě sledovat další díl seznamky Take Me Out, v které se bude nezadaný muž snažit oslovit 30 sexy žen z Česka i Slovenska a přesvědčit je, aby s ním vyrazily na rande. A tentokrát se bude snažit jejich zájem získat jeden z populárních a kontroverzních českých youtuberů, Freescoot. A asi už můžeme prozradit, že jeho vystoupení skončí pořádným trapasem.

Take Me Out - Petr Zvěřina

VIDEO: Pamatujete si na Petra Zvěřinu z Václaváku? Hvězda Vyvolených v Take Me Out hledá holku a chce ji sbalit šílenou otázkou!

Půvabné kočičky totiž svým vzhledem ani vtípky opravdu nezaujal a negativní hodnocení začal sbírat velice rychle. To nejhorší ovšem přišlo, když holkám ukázal sestřih svých youtuberských videí, v nichž má na sobě navlečený kondom, nebo si dokonce strká prst své kamarádky do zadku!

A to už je na většinu slečen opravdu moc a vtipné reakce na sebe nenechají dlouho čekat. Tím ale Freescoot ve svém řádění zdaleka nekončí a dojde i na zazpívání jeho šíleného songu 10.4.98. Najde si nakonec přece jen v pořadu holku, nebo odejde s prázdnou?

PREMIÉRU Take me out si nenechte ujít ve čtvrtek ve 22.30 na Primě!

 

Bude z Freescoota další Eminem? Spíš ne...

VIDEO: Youtuber Freescoot vyrukoval s novým songem! Je to peklo! Styděl by se za něj i Misha!

Datel a depilace nohou.

VIDEO: Nejhloupější youtuber Datel klesl na dno! V trapném videu si nechal od Freescoota depilovat nohy. Proč to udělal?

reklama