Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Pamatujete si na Petra Zvěřinu z Václaváku? Hvězda Vyvolených v Take Me Out hledá holku a chce ji sbalit šílenou otázkou!

Publikováno: 04.10.2017
Najde mezi 30 sexy divoškami svoji, ehm… vyvolenou?

reklama

Už ve čtvrtek můžete na Primě vidět další díl reality seznamky Take Me Out, v které se bude nezadaný muž snažit oslovit 30 sexy žen z Česka i Slovenska a přesvědčit je, aby s ním vyrazily na rande. A v dalším díle bude jedním z těch mužů pro diváky povědomá tvář. O přízeň přítomných dam bude totiž bojovat samotný Petr Zvěřina, který se do diváckého povědomí zapsal v první řadě reality show Vyvolení!

Jaké holky uvidíte v pořadu Take Me Out?

VIDEO: V šílené seznamce Take Me Out si budou chlapi vybírat holku z 30 československých sexbomb! Jaká se nejvíc líbí vám?

Známý bouřlivák, který proslul svými řečmi, že je Petr Zvěřina z Václaváku a nepřijel do Prahy na žádné babetě, je momentálně bez partnerky a své štěstí u sexy dam chce zkusit právě v této show. Před krásky tak přistoupí se svým nezaměnitelným sebevědomím a mimo jiné si pro ně připraví jednu otázku tzv. bez obalu. Zeptá se jich zkrátka, co si myslí o sexu na prvním rande. Chtěl tím snad něco naznačit? A zaboduje nakonec u přítomných slečen?

PREMIÉRU Take me out si nenechte ujít ve čtvrtek ve 22.30 na Primě!

Neuvěříte, jak moc se změnila.

GALERIE: Pamatujete si na Kačku z Vyvolených? Z nevýrazné myšky vyrostla tahle sexy kráska!

Víte, jak vypadá dnes?

Pamatujete si na Veroniku Fasterovou z VyVolených? Žije si v neskutečném luxusu a je ještě víc sexy!


reklama