Bude Logan Paul bojovat s Mikem Tysonem? 1
Autor: profimedia.cz Bude Logan Paul bojovat s Mikem Tysonem? 1

VIDEO: Youtuber Logan Paul chce po Mayweatherovi boxovat s další legendou. Vybral si Mika Tysona!

rd. Publikováno: 18.06.2021
Youtuber Logan Paul chce k boxovacímu zápasu vyzvat Mika Tysona.

reklama

Mysleli jste si, že youtuber Logan Paul už nemůže udělat nic šílenějšího než vstoupit do ringu s legendárním a neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem? Tak to jste na omylu. V nejnovějším rozhovoru se totiž kontroverzní tvůrce nechal slyšet, že by si klidně troufl na Mika Tysona. Ano, toho Mika Tysona.

Přestože Logan Paul nemá na kontě v boxu jedinou výhru, nedávných osm kol s Mayweatherem, kdy to vypadalo, že mu musel slavný boxer maličko pomáhat, aby se vůbec udržel na nohou, mu přesto nalilo nové sebevědomí, a tak si teď Paul dovolil prohlásit, že by s Tysonem neměl problém.

Nicméně ani fanoušci, ani jeho vlastní právník tak úplně nesouhlasí, a varují youtubera, že v takovém zápase by mohl být opravdu zraněn. Tyson má koneckonců i v padesáti úctyhodnou figuru a s trochou tréninku by nejspíš v ringu byl pořád obávaným soupeřem pro většinu profesionálu, natož pak pro mladého youtubera s minimem zkušeností. Tak uvidíme, jestli si to Logan rozmyslí, nebo jestli se o něco takového pokusí. Jedna věc je totiž jistá, peněz by za to měl opět hromadu.

 

Kolik vydělal zápas mezi Mayweatherem a Paulem? 1

Kolik peněz vydělal zápas Logana Paula a Floyda Mayweathera? Z tohohle čísla vám spadne brada!

reklama