Youtubeři

18. června 2021 14:53

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuber Logan Paul chce po Mayweatherovi boxovat s další legendou. Vybral si Mika Tysona!

Youtuber Logan Paul chce k boxovacímu zápasu vyzvat Mika Tysona.

Mysleli jste si, že youtuber Logan Paul už nemůže udělat nic šílenějšího než vstoupit do ringu s legendárním a neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem? Tak to jste na omylu. V nejnovějším rozhovoru se totiž kontroverzní tvůrce nechal slyšet, že by si klidně troufl na Mika Tysona. Ano, toho Mika Tysona.

Přestože Logan Paul nemá na kontě v boxu jedinou výhru, nedávných osm kol s Mayweatherem, kdy to vypadalo, že mu musel slavný boxer maličko pomáhat, aby se vůbec udržel na nohou, mu přesto nalilo nové sebevědomí, a tak si teď Paul dovolil prohlásit, že by s Tysonem neměl problém.

Nicméně ani fanoušci, ani jeho vlastní právník tak úplně nesouhlasí, a varují youtubera, že v takovém zápase by mohl být opravdu zraněn. Tyson má koneckonců i v padesáti úctyhodnou figuru a s trochou tréninku by nejspíš v ringu byl pořád obávaným soupeřem pro většinu profesionálu, natož pak pro mladého youtubera s minimem zkušeností. Tak uvidíme, jestli si to Logan rozmyslí, nebo jestli se o něco takového pokusí. Jedna věc je totiž jistá, peněz by za to měl opět hromadu.

Sdílejte článek
Štítky peníze box Mike Tyson youtuber Floyd Mayweather zápas Logan Paul

Přečtěte si také