VIDEO: Youtuber NejFake trefně vysvětluje, proč Tary přichází o své fanoušky. Co mu totálně zlomilo vaz?

Zdálo by se, že je ohledně Taryho klid. Nedávno ale natočil youtuber NejFake video o tom, jak se Tary změnil a polemizoval, čím svým divákům přispěl.

Díky Tarymu se spousta dětí zvedla od počítače a namísto toho, aby hrály počítačové hry, šly ven a skákaly parkour. To ocenil v jednom z nejnovějších videí NejFake, který přiznal, že Taryho měl rád a sledoval postupný vývoj jeho tvorby. Tary přispěl česko-slovenskému světu YouTube bezesporu tím, že začal točit naučná videa o sportu, který tady před tím nikdo neznal anebo minimálně nebyl mezi dětmi tak populární.

Až Tary inspiroval statisíce dětí k pohybu. Problém ovšem podle Nejfaka nastal v okamžiku, kdy začal Tary vydávat svoje videa každý den a už to nebylo jenom o parkouru, ale o dalších videích, které podle něj znevažují jeho tvorbu. Nezapomněl zmínit průšvihy, který už Tary dřív udělal, jako je jízda na dálnici 250km/h, porušování dopravních předpisů, následně ošemetná omluva a potom nepřiznaná placená propagace, kde si Tary "hrál" na to, že daroval dětem hračky, i když to celé zaplatilo hračkářství Bambule.

Prý ho mrzí, že youtuber už není jako dřív a vzkazuje mu, že by se měl nad sebou zamyslet a změnit se... Tak jako názor většiny lidí se ale dá čekat, jak na tohle Tary (ne)bude reagovat.

Sdílejte článek
Štítky Tary NejFake

Přečtěte si také