PewDiePie v centru další kontroverze 1
Autor: youtube.com/user/PewDiePie PewDiePie v centru další kontroverze 1

VIDEO: Youtuber PewDiePie rozzuřil fanoušky! Ve videu si dělal srandu z hluché dívky

rd. Publikováno: 28.07.2022
Youtuber PewDiePie má na triku novou kontroverzi.

reklama

PewDiePie patří mezi nejznámější a nejúspěšnější youtubery současnosti, není to ale tak dávno, co si sám prošel několika kontroverzemi, po kterých se na něj naštvali nejen fanoušci, ale i společnosti, se kterými spolupracoval. Největší kaňkou na jeho kariéře byla tvorba často hraničící s podporou fašismu, nakonec se ale youtuberovi povedlo dostatečně vše vysvětlit a od té doby víceméně seká latinu. Tedy až doteď.

 

Čerstvě se totiž youtuber znovu dostal pod palbu kritiků poté, co zveřejnil video, ve kterém jeho pes reaguje na trapná TikTok videa. Problém je, že si v jednom ze svých segmentů dělá PewDiePie legraci taky z hluché dívky, což ale jeho komunitu příliš nepobavilo. A už vůbec se to nelíbilo hluchým lidem. Youtuber už na kontroverzi reagoval omluvou a vystřihnutím části ze svého videa. Škoda byla nicméně stejně napáchána a podle reakcí na sociálních sítích to vypadá, že chvíli potrvá, než lidé na tenhle přešlap zapomenou.

@scarlet_may.1 Replying to @anethepeach we all make mistakes hopefully he learns from this  #fyp #foryou original sound - Scarlet May

 

2. Jake Paul (1,1 miliardy korun)

GALERIE: 10 nejlépe placených youtuberů roku 2022! Jaké zahraniční hvězdy vedou?

Georgina Epitropou (39)

GALERIE: Britka zaplatila 1,2 milionu za plastiky. Dopadlo to hrůzostrašně

reklama