Youtubeři

22. září 2022 14:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtubeři vyvolávali ducha Karla Gotta. Jaké další trapnosti na hřbitově dělali?

Čeští youtubeři opravdu udělají často pro sledovanost prakticky cokoliv a nebojí se parazitovat na odkazu hudební legendy.

České internetové hvězdičky udělají často pro virální hit a sledovanost cokoliv a nebojí se i těch stupidnějších videí. Příkladem toho je prakticky neznámý youtuber Yasbys, který má pouze tisícovku odběratelů a evidentně se to rozhodl změnit. Vyrazil proto za tmy na hřbitov na Malvazinkách a u hrobu Karla Gotta se pokusil vyvolat jeho ducha! Ano, čtete správně.

Ve videu mu navíc pomáhal kontroverzní youtuber Danny z partičky TVTwixx, která se na podobná paranormální videa specializuje, o jejich pravdivosti se dá ovšem hodně spekulovat. Danny se sice snaží na začátku tvrdit, že s Yasbysovým kouskem nemá nic společného a pouze mu půjčil duchařské vybavení, nakonec je ale se svým parťákem prakticky celou dobu před kamerou a pomáhá mu se s Karlem Gottem spojit.

Jejich pokus pokecat se se zesnulou pěveckou legendou se jim ale „překvapivě“ moc nedaří. Oba se snaží tvářit, že se s Gottem spojili a on jim odpovídá. Přes jejich přístroj ale diváci slyší jen nesrozumitelná slova a podivné zvuky. U otázek youtuberů a celého jejich chování si pak normální divák poklepe hlavou.

Když se jim trapný pokus u hrobu Gotta nepovede, snaží se s duchy spojit u jiných hrobů na hřbitově. A dojdou např. i k hrobu zpěvačky Evy Pilarové. A je to přesně tak pitomé, jak to zní. Je zkrátka smutné, co někteří rádoby influenceři udělají pro to, aby měli velký počet zhlédnutí. A nebojí se proto parazitovat ani na odkazu našich velkých ikon.

Sdílejte článek

Přečtěte si také