Youtubeři vyvolávají ducha Karla Gotta.
Autor: YouTube.com/Yasbys Youtubeři vyvolávají ducha Karla Gotta.

VIDEO: Youtubeři vyvolávali ducha Karla Gotta. Jaké další trapnosti na hřbitově dělali?

MilanR. Publikováno: 22.09.2022
Čeští youtubeři opravdu udělají často pro sledovanost prakticky cokoliv a nebojí se parazitovat na odkazu hudební legendy.
Partička TVTwixx
TVTwixx
Slavná youtuberská partička v čele s Danny Threemanem a jeho mladším bráchou Andym. Mají za sebou... Přečíst celé

reklama

České internetové hvězdičky udělají často pro virální hit a sledovanost cokoliv a nebojí se i těch stupidnějších videí. Příkladem toho je prakticky neznámý youtuber Yasbys, který má pouze tisícovku odběratelů a evidentně se to rozhodl změnit. Vyrazil proto za tmy na hřbitov na Malvazinkách a u hrobu Karla Gotta se pokusil vyvolat jeho ducha! Ano, čtete správně.

Ve videu mu navíc pomáhal kontroverzní youtuber Danny z partičky TVTwixx, která se na podobná paranormální videa specializuje, o jejich pravdivosti se dá ovšem hodně spekulovat. Danny se sice snaží na začátku tvrdit, že s Yasbysovým kouskem nemá nic společného a pouze mu půjčil duchařské vybavení, nakonec je ale se svým parťákem prakticky celou dobu před kamerou a pomáhá mu se s Karlem Gottem spojit.

 

Jejich pokus pokecat se se zesnulou pěveckou legendou se jim ale „překvapivě“ moc nedaří. Oba se snaží tvářit, že se s Gottem spojili a on jim odpovídá. Přes jejich přístroj ale diváci slyší jen nesrozumitelná slova a podivné zvuky. U otázek youtuberů a celého jejich chování si pak normální divák poklepe hlavou.

Když se jim trapný pokus u hrobu Gotta nepovede, snaží se s duchy spojit u jiných hrobů na hřbitově. A dojdou např. i k hrobu zpěvačky Evy Pilarové. A je to přesně tak pitomé, jak to zní. Je zkrátka smutné, co někteří rádoby influenceři udělají pro to, aby měli velký počet zhlédnutí. A nebojí se proto parazitovat ani na odkazu našich velkých ikon.

TVTwixx

VIDEO: Danny z TVTwixx drsně útočí na Týnuš Třešničkovou a její rozchod! Vážně je to zlatokopka?

TVTwixx

VIDEO: Youtubeři TVTwixx se snažili vylézt na Ještěd v plavkách! Jak velkou pokutu za blbý nápad dostali?

reklama