VIDEO: Youtubeři zkoušeli, kolik lidí koupí 12letému klukovi cigarety. Výsledek experimentu vás překvapí

Známá youtuberská dvojka potěšila své fandy dalším sociálním experimentem. Opravdu nás ale výsledek potěší?

Yoututuberská dvojice Pimps složená z kamarádů Karla a Alberta už několik let baví své fanoušky nejrůznějšími pranky, vtipný pokusy a zkrátka zábavným obsahem. Jenže čas od časů se nebojí být ani trochu vážnější a přijít se sociálním experimentem, který vede k zamyšlení. A tentokrát se k tomuto konceptu ve svém nejnovějším vlogu na chvíli vrátili.

Vyslali tedy 12letého kluka do ulic, aby otestoval, kdo vyhoví jeho prosbě a koupí mu cigarety. Tato část testu naštěstí dopadla dobře. Všichni kolemjdoucí totiž měli dostatek rozumu a nikdo mu cigarety nekoupil. A tak se youtubeři Pimps rozhodli experiment trochu zkomplikovat. Řekli tedy klukovi, ať prosí o koupení žvýkacího tabáku pro rodiče. A zde už sociální experiment tak pozitivně nedopadl.

Po pár minutách totiž chlapec narazil na skupinku mladíků, kteří mu žvýkací tabák rázem koupili. A to samozřejmě není dobrá vizitka a kluci z Pimps se ihned nebojí vysvětlit, proč byste takovou blbost nikdy neměli dělat. I přes jeden nemilý případ je ale hezké vidět, že většina dotázaných nechtěla o koupi cigaret nezletilému ani slyšet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také