Youtubeři

21. července 2020 14:13

redakce Prima Lajk

VIDEO: Youtuberka Anna Šulc se svlékla! Udělala to ale pro tuhle dobrou věc

Nejpopulárnější česká youtuberka současnosti se rozhodla promluvit o citlivém tématu, které je v dnešní době čím dál větším problémem. A dokonce se kvůli tomu svlékla!

Anna Šulc patří mezi nejpopulárnější a nejsledovanější youtuberky současnosti, o čemž vypovídá i fakt, že aktuálně překonala na svém instagramovém profilu hranici 800 tisíc followerů. Svůj velký internetový vliv ovšem dokáže využít pro správnou věc. Už loni tak např. natočila ve spolupráci s Linkou bezpečí krátký film, v němž se snažila upozornit na nebezpečí šikany a zvýšit povědomí o službě, na niž se mohou lidé obrátit. Šikana pak byla pro ni citlivým tématem, o němž se rozpovídala i v našem rozhovoru. A jelikož měl tento projekt úspěch, spojila youtuberka s Linkou bezpečí opět síly.

Ve svém novém krátkém filmu upozorňuje na problematiku sextingu. Což je citlivé téma, o němž se příliš nemluví a spousta rodičů o něm vůbec nemá tušení. Anna Šulc se snaží zejména mladé dívky upozornit na to, aby si dvakrát rozmyslely, než nafotí klukovi své polonahé či dokonce nahé fotky, které mu následně pošlou. Mohou se totiž např. dostat do spárů predátora, jenž je okouzlil pod falešným profilem, a tato nerozvážnost se může dívkám smutně vymstít.

Anna Šulc proto ve videu sehrála scénu, jež se velmi podobá reálné situaci, a sama se na malý moment ve videu svlékne. O celém tématu pak mluví citlivě a nejspíš tím opět osloví mnoho fanynek či holek, co se již v podobné situaci ocitly. Není divu, že i za tento kousek sklízí (nejen) od svých fanoušků samou chválu. A zaslouženě.


Přečtěte si také