Čeká Lucie Ehrenbergerová z A Cup of Style chlapečka, nebo holčičku?
Čeká Lucie Ehrenbergerová z A Cup of Style chlapečka, nebo holčičku?

VIDEO: Známá youtuberka konečně prozradila pohlaví dítěte. Čeká kluka, nebo holčičku?

MilanR. Publikováno: 27.07.2020
Jedna z nejznámějších tuzemských rodinek čeká s přítelem svého prvního potomka. A fanouškům konečně odpověděla na jejich nejčastější otázku.
A Cup of Style - profil
A Cup of Style
Známá youtuberská dvojice A Cup of Style se skládá ze dvou sester a zároveň nejlepších kamarádek,... Přečíst celé

reklama

Už jsou to téměř dva měsíce, co populární youtuberka Lucie Ehrenbergerová ze sesterského dua A Cup of Style prozradila fanouškům, že společně se svým snoubencem Jakubem Gránem čekají svého prvního potomka. Nadšené fanoušky pak samozřejmě od dojemného ohlášení zajímala zejména jedna věc. A to, jestli čeká pár chlapečka, nebo holčičku? A nyní jim na to youtuberka s partnerem konečně poskytla odpověď.

Lucie Ehrenbergerová tedy porodí holčičku! Pro nastávající rodiče to přitom byla malinko překvapivá informace. Při prvním testu v 16. týdnu těhotenství se totiž zdálo, že budou mít chlapečka. Až následné krevní testy a druhotrimestrální screening ukázaly, že přivítají na světě holčičku. Oznamovací video pak pojali formou malé hry, kdy zjišťovali, jaké dítě by se jim mělo narodit podle babských povídaček. No, a moc to nevyšlo. Lucie s partnerem jsou ovšem z pohlaví miminka samozřejmě nadšení a už se nemohou dočkat, až dívku přivítají na svět.

 

 

Sweetiemarket je těhotná!

GALERIE: Známá youtuberka je těhotná! Bude mít kluka, nebo holčičku?

Známá česká youtuberka čeká miminko?

Radostná zpráva! Známá česká youtuberka je těhotná! Čeká kluka, nebo holčičku?

reklama