návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Známý youtuber Zachy přiznal, že je gay! Jak na to reagovali jeho fanoušci?

Youtuber Zachy v nejnovějším videu odhalil divákům svoji orientaci.
Vydáno: 27.07.2020, sis
Zachy
Autor: youtube/Zachy Zachy

Už od svých dvanácti let, kdy začal natáčet Lukáš Zachara (alias Zachy) svá videa, mu fanoušci psali, že se chová „jako gay“, když se zajímá o kosmetiku, boty, oblečení a podobně. Zdálo se, že diváci nemají snad nic jiného na práci než mu to připomínat. Zachy přiznal, že nad svou orientací tehdy ve svých 12 letech vůbec nepřemýšlel a bylo pro něj náročné, že takové připomínky musí číst a zaobírat se těmito myšlenkami, přestože si z kritiky tolik nedělal.

Teď, ve svých 17 letech, se však rozhodl Zachy svým sledujícím otevřeně říct, jak je to s jeho sexuální orientací a konečně zavřít svým hejtrům pusu. Přiznal, že je gay a bylo pro něj náročné, měl deprese a těžké období v životě, kdy kvůli tomu ani nechtěl natáčet. Chce svým coming outem dodat sílu všem mladým lidem, kteří procházejí něčím podobným a povzbudit je v tom, že všechno se dá řešit a není to tak velká katastrofa, jak se na první pohled zdá. Omluvil se za to, že mu to trvalo tak dlouho, ale nakonec šel s pravdou ven. Držíme palce!

 

Co na sebe Zachy prozradil?

VIDEO: Zachyho otevřená zpověď! Je snad malý youtuber obětí šikany? Jak se brání útokům hejtrů?

Článek je zařazen v: Zachy , youtuber zachy , lukáš zachara , gay , homosexuál , daňové přiznání , sexuální orientace

reklama