YouTube Talks: Tuhle šílenou přezdívku vymyslela Barča Datlovi! Jak své lásce z LIKE HOUSE říká?

Youtuber Marek Valášek nemá z tohoto označení zrovna radost. A ani se mu moc nedivíme.

Reality show LIKE HOUSE je v plném proudu, z jeho účastníků se staly hvězdy sociálních sítí, o kterých se mluví a píše, a tak jsme si je postupně všechny pozvali do našeho pořadu YouTube Talks, abychom si je pořádně vyzpovídali. Jako první přišel na řadu jeden z nejvýraznějších členů vily, známý youtuber Marek Valášek alias Datel, o němž se toho kvůli jeho vztahu s Barčou Stříteskou. Ti jsou aktuálně spolu velmi šťastní, a Bára už má dokonce pro Datla svou vlastní přezdívku. Jen z ní Marek Valášek nemá moc velkou radost.

Bára mu totiž v soukromí říká pindík či pinďourek, což je označení, které by vyděsilo asi každého chlapa. A ani slavný youtuber v tomhle není samozřejmě výjimkou a chce, aby mu tak Barča přestala říkat. I on jí však za trest říká tak, jak nemá influencerka ráda. Co dalšího o LIKE HOUSE prozradil? Sejde se někdy po skončení pořadu s Adamem Kajumim? A jak se má jeho brácha, bývalý youtuber Matěj? To vše se dozvíte v YouTube Talks!

Celý rozhovor s youtuberem Datlem v pořadu YouTube Talks si můžete pustit v našem ARCHIVU. Rozhovor si můžete poslechnout také v podobě podcastu na Spotify.


Přečtěte si také