Grznár o Věře Mikulcové.
Autor: Instagram.com/veramikulcova Grznár o Věře Mikulcové.

Youtuber Filip Grznár se drsně pustil do kontroverzní kulturistky Věry. Podle něj je skrytý chlap a možná jí vyrostl penis!

Publikováno: 26.09.2019
Kulturistka Věra Mikulcová svou vizáží aktuálně rozděluje Česko. Co si o ní myslí kontroverzní Filip Grznár?
Filip Grznár - profil
Filip Grznár
Filip Grznár je známým českým kulturistou a internetovou hvězdičkou, jež proslula svou prořízlou... Přečíst celé

reklama

Před pár dny o ní prakticky nikdo nevěděl, teď ji začíná řešit celé Česko. Věra Mikulcová je v současnosti nejúspěšnější českou kulturistkou, držitelkou dvou světových rekordů a díky dřině se jí podařilo prosadit i v zahraničí. Zároveň se ale nebojí přiznat, že si ke své obří postavě dopomohla i zakázanými látkami. Bez dopingu by se dle svých slov nedokázala prosadit.

Jenže právě její mohutná postava a vzhled spoustu lidí vytáčí a Věře na sociálních sítích nadávají a nepovažují její vizáž za normální. Mnozí hejtři jdou pak bohužel tak daleko, že ji považují za chlapa. A nyní se pro server Extra k tématu vyjádřil i známý internetový provokatér a kulturista Filip Grznár. Ten nikdy nejde pro provokaci či drsné výrazy daleko a ani tentokrát se nedržel na uzdě. A také on se přiklání k „mužské teorii“.

„Podle mě je po všech stránkách chlap a nedivil bych se ani tomu, kdyby už jí za ty roky užívání anabolik vyrostl penis. Podle profesionální kulturistické karty je zároveň nejtěžší profesionální kulturistka ve světě, ani bych se nedivil, kdyby se přišlo na to, že je skrytý chlap. Musím ale uznat, že v posilovně to bude extrémní dříč a umí udělat vynikající formu, kterou by jí i muži mohli závidět… Pokud tedy ona není opravdu chlap,“ řekl Grznár pro Extra.cz. Vážně si úspěšná kulturistka, která je se svým vzhledem zcela spokojená a šťastná, zaslouží takhle velký hejt?

Filip Grznár - počet partnerek 2

Je Filip Grznár králem sexu Česka? Známý youtuber se přiznal, že měl v posteli stovky milenek. Vážně mu to někdo věří?

Filip Grznár s přítelkyní Veronikou.

GALERIE: Youtuber Filip Grznár dostal k narozeninám prostitutku! Podvede snad král sexu svoji přítelkyni?

reklama