Youtubeři

10. března 2021 14:07

redakce Prima Lajk

Youtuber Tary chystá velké odhalení! Prozradí konečně utajované jméno svého dítěte?

Kontroverzní youtuber vydává novou knihu s názvem Taryho svět, která bude náhledem do jeho osobního života. A nejspíš nás v ní čeká i několik překvapení.

Taras Povoroznyk aka Tary patří už několik let mezi kontroverzní youtubery, v poslední době se však známý parkourista přece jen zklidnil a i přes natáčení videí pro dětské publikum je vidět, že šel trochu víc do sebe. A jak přiznal i nám v nedávném rozhovoru, velký podíl na tom má i jeho stále poměrně čerstvá role otce, která ho dost změnila. V Taryho životě se zkrátka v posledních letech stalo hodně věcí, youtuberskými kauzami počínaje a vychováváním roční dcerky konče, ale jako správný parkourista si s těmito životními salty poradil.

Jakým výzvám musel v poslední době čelit a jak ho změnily? Kam ho zavedlo jeho podnikání? A jaké to je stát se poprvé otcem? Přesně to a mnohem více se rozhodl známý youtuber prozradit ve své nové knize Taryho svět, která se bude do velké míry zabývat jeho osobním životem. „Taryho svět je o našich velkých i menších tajemstvích s manželkou Stáňou, je o svatbě, porodu, Ňufíkovi a malé A. Velká část knížky je také o mém podnikání, o tom, jak se stát úspěšným na sociálních sítích,“ prozradila internetová hvězda na svém Instagramu.

Tary má tentokrát v plánu prásknout na sebe úplně všechno a prozradit ty nejlepší triky, jak se stát úspěšným youtuberem. Proslýchá se pak, že má pro fanoušky připravenou i jednu bombu, na niž hodně dlouho čekají. Čtenáři by se totiž prý měli dočkat odhalení jména jeho dcery, které ve videích a sociálních sítích dosud říkal jen malá A a její jméno kvůli soukromí dlouho tajil. Jenže nyní chce být nejspíš fanouškům až tolik otevřený, že práskne i toto tajemství. Ostatně jeho fandové se o tom budou moci přesvědčit již od zítřka 11. března, kdy kniha oficiálně vychází.


Přečtěte si také