Youtubeři

24. března 2023 15:38

redakce Prima Lajk

Youtubeři z TVTwixx skončili v německém vězení! Za mřížemi museli spát polonazí

Kontroverzní youtuberská partička má po kauze v Itálii opět problémy s policií. Co provedli tentokrát?

Youtuberská partička TVTwixx řeší problémy s policií už takřka pravidelně. Kvůli svým skandálům, z nichž zůstává rozum stát, a mnohým kauzám, v kterých si rádi vymýšlejí, už se ocitli v hledáčku strážců zákona několikrát. Stačí zmínit několik let starou kauzu, kdy hodili petardu do autobusu či když hlavní tvář této skvadry, Danny Threeman, hodil pod jedoucí vlak batoh. V poslední době však své průsery přesunuli na mezinárodní úroveň. Jen pár týdnů poté, co se dostali do křížku s italskou policií, kde jim stále hrozí soud, skončili ve vězení také v Německu!

Danny sdělil informace o celé události webu Antiyoutuber.cz. Partička měla údajně doplatit na jednu ze svých klasických prozkoumávaček starých opuštěných budov, jimiž jsou youtubeři pověstní. Do jedné podobné budovy tedy zavítali i v Německu, kde ovšem po setmění museli logicky použít baterku. Tím ovšem upoutali pozornost souseda, který na ně zavolal policii. „Sousedům naproti se to jevilo tak, že tam chodí nějaký sprejeři. Ten týpek zavolal policii, ta ale nepřijela,“ sdělil Danny pro web Antiyoutuber.cz.

Youtubeři se však přesto rozhodli po chvíli odjet pryč. To už je ovšem policie zastavila „Policie nás na výjezdu z toho maloměsta zastavila. Koukali nám do kufru. Prostě klasická kontrola, jestli u sebe nemáme spreje, zbraně, jestli něco nepašujeme,“ řekl Danny. Jenže policisté jim nevěřili, že natáčecí technika v kufru je opravdu jejich, a tak influenceři skončili na policejní stanici, kde byli zavřeni do cely.

V ní měli podle Dannyho strávit dva dny v ne úplně komfortních podmínkách. Policie jim totiž údajně sebrala oblečení, a tak museli spát v cele na zemi polonazí. „Šli jsme tam do cely, kde jsme byli dva dny. Leželi jsme tam na zemi ve spodním prádle. Sebrali nám kalhoty, abychom se tam neoběsili že jo,“ dodává Danny. Strážci zákona jim pak zabavili všechny věci z auta.

Partička byla nakonec propuštěna, věci jim ovšem byly zabaveny, dokud se youtubeři nevrátí s fakturami o jejich vlastnictví. Následně je pak čeká v Německu údajně také soud kvůli jejich přítomnosti v opuštěné budově. „Den předtím se tam stala nějaká velká vykrádačka. Posprejovali to tam prý ve velkým. Policie nás tak zařadila mezi ně, protože ten soused řekl, že tam jsou zase nějaký sprejeři a že jsme prostě asi nějak od těch Poláků,“ vysvětluje událost Danny. Jak už je ovšem u TVTwixx zvykem, všechny tyto informace musíme brát s rezervou. Danny a spol. jsou totiž pověstní tím, že si rádi věci přibarvují, či naopak neříkají celou pravdu. Nechme se tedy překvapit, jak jejich nejnovější kauza nakonec dopadne.

Sdílejte článek
Štítky Německo policie vězení věznice TVTwixx Danny Threeman Danny Sonnleitner

Přečtěte si také