Showbyznys

12. září 2023 11:40

Josef Šťastna

Agáta Hanychová přes den nepřijímá jídlo. Po rozchodu se Soukupem drasticky hubne

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Těžký rozchod s milovaným člověkem zamává s každým. Modelka a influencerka Agáta Hanychová (38) není výjimkou. Zatímco Jaromír Soukup (54) se snaží tvářit, že život jde dál, Agáta se mění před očima. Svým fanouškům a fanynkám na Instagramu přiznala, že přes den téměř nejí.

Proč se vlastně Soukup a Agáta rozešli? To pořádně nikdo neví. Chvíli se spekulovalo o nevěře, pak se zase psalo, že Soukup je nerudný a protivný kvůli svému mediálnímu byznysu a Agáta to nechtěla snášet... Proč vztah trval jen něco málo přes rok, vědí ale opravdu jen Agáta a Jaromír.

Agáta před svými fanoušky nezastírá, že po rozchodu prodělala psychický otřes. Ve svém živém vysílání na Instagramu přiznala, že celý den nic nejí a v noci zaútočí na ledničku. Dcera Veroniky Žilkové také uvedla, že začala ztrácet kilogramy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Soukup koupil bydlení za 200 000 000 korun

„Já jsem zase celý den nic nejedla. V noci mě přepadl hlad a normálně jsem si šla dát starou housku s vysočinou a byla božská,“ pochlubila se Agáta ve svém živém vysílání na Instagramu. Sledující jí ale vzkázali, že vypadá docela dobře.

Agáta jde tvrdě do sebe

Agáta je sice hodně smutná, ale to její tři děti moc nezajímá. Musí se naplno postarat o dvě dcery i syna. Na kolotoč kolem dětí naštěstí není zcela sama, pomáhá jí maminka Veronika Žilková. Navíc Mirek Dopita se rád stará o syna Kryšpína a také malá Mia může být s tátou Jakubem Prachařem. Jak to bude s péčí o Rozárku, která je Soukupova, je otázkou.

Navíc si Agáta naordinovala tvrdý trénink v posilovně. Při výšce 177 cm má nyní 60 kg, ale chce zhubnout. Svým sledujícím vzkázala, že chce do měsíce shodit nejméně dva kilogramy. A je odhodlaná, že všechny své cíle splní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také