Showbyznys

14. listopadu 2023 10:33

Josef Šťastna

Agáta Hanychová udělala chybu. Hovoří se o tom, že Mirek Dopita je ze hry

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Jaromírem Soukupem

Agáta Hanychová je pořád velkým mediálním tahákem a kdo tvrdí, že zprávy o ní nečte, tak je čte tajně. Nyní se spekuluje o tom, že je zase sama, že její obnovený vztah s Mirkem Dopitou nevyšel.

V poslední době kolují kolem Agáty Hanychové informace, že je zase sama, že návrat k Dopitovi nevyšel. To by byla velká škoda, protože společný syn Kryšpín by si zasloužil, aby tatínek a maminka k sobě měli úctu a měli se rádi. Však i sama Agáta v živáku na Instagramu říkala, že návrat k Mirkovi hodně promýšlela, protože nechce Kryšpínovi zase ublížit.

„Agáta ho vystěhovala a přemýšlí, jak z toho mediálně ven. Pochopila, že udělala chybu. Je to podivný vztah, který nedává žádnou logiku, sdělil tajný zdroj pro bulvární web expres.cz.

ČTĚTE TAKÉ: Upřímná zpověď Agáty o rozchodu se Soukupem: Měla jsem tři děti a dvě z toho nešťastné

Je to ale pravda? Nebo pár má jen menší krizi, ale pořád spolu jsou? Na všechny spekulace se rozhodl reagovat sám Kryšpínův otec, když rychle zveřejnil novou rodinnou fotku na svém Instagramu. Mirek všem chce dokázat, že vztah s divokou Aguš dál drží.

„To, že se s někým nonstop nefotíte, neznamená, že spolu nejste. Jen třeba nechcete některým lidem ubližovat, dodala Agáta, která se snaží tvářit, že je šťastná, jen nechce přidělávat vrásky Jaromírovi Soukupovi, který prožívá těžké období. Po krachu vztahu se mu nedaří v lásce ani v byznysu.

Podívejte se také na herecké umění Veroniky Žilkové:

Sdílejte článek

Přečtěte si také