Showbyznys

5. září 2023 20:58

Josef Šťastna

Datel a jeho partnerka Bára čekají miminko. Influencer překvapil fanoušky zajímavou výzvou

Marek Valášek se s partnerkou snaží o miminko

Kontroverzní youtuber Marek Valášek, který se proslavil v reality show Like House, a jeho partnerka Bára Stříteská oznámili fanouškům, že čekají miminko. Sledující si mají tipnout, zda se narodí holka či kluk.

Barbora Stříteská, účastnice první série Like House, a její partner Marek Valášek se začínají chystat na životní období, které jim zcela změní životy. Svým fanouškům na Instagramu oznámili, že čekají miminko.

Datel, jak si Marek říká, oznámil, že dítě je plánované, dvojice se o potomka začala snažit na začátku roku, zadařilo se tedy docela rychle. Pohlaví miminka dvojice ještě neví, chce se nechat překvapit. Marek fanoušky vyzval, ať si zkusí tipnout pohlaví, že to pak bude překvapení pro všechny.

„Ať už to bude chlapeček, či holčička, budeme ho/ji milovat nejvíce, jak to jen jde a snažit se, aby měla/a nejlepší život, jaký může mít,“ slíbila dvojice na Instagramu.

Marek také dodal, že těhotenství berou oba velmi zodpovědně a věří, že budou skvělými rodiči. Zároveň Datel už naplánoval, že radost chce dál sdílet se svými fanoušky, které na Instagramu má. Chce se s nimi podělit o prozrazení pohlaví a také je chce nějakým způsobem zapojit do výběru jména.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Marek Valášek Influencer Like House

Přečtěte si také