Extrém

10. června 2015 14:31

Lenka Zajícová

Bájný bod G: Existuje, nebo ne? Vydali jsme se po jeho stopách, naše zjištění vás šokuje!

Informace o existenci bodu G se poprvé objevily před 60 lety.

A hádejte, kdo ho objevil? Po Freudovi, Josefu Fritzlovi, Priklopilovi (ten, který dopřál bezplatné ubytování Natalii Kampush ve svém sklepě po dobu jejího dospívání), to byl samozřejmě další chlípný Rakušan Ernst Gräfenberg (přestože se narodil v Německu, jeho předci pocházeli od Grizgotů). A právě po Gräfenbergovi se jmenuje nervové ukončení ve vagíně. Bod Gräfenberg, tedy Bod G. Chápete? Pokud ne, tak přestaňte číst, protože tento článek vyžaduje IQ minimálně 50.

Gräfenberg se soustředil na studii tohoto bodu, poté, co nedokázal pochopit, že u té samé partnerky někdy k vyvrcholení dochází a jindy nikoliv. Bod G se údajně nachází uvnitř vagíny a má ženám pomoci na cestě k vyvrcholení. Jelikož se jedná o opravdu malé místečko ve vagině, tvořené značným množstvím nervových zakončení, má prý jen 8,1 x 3,6 x 1,5 milimetru. Šance, že ho najdete je asi tak velká, že vyhrajete se sportce a obalíte se tak do pořádný vaty. Takže pokud patříte mezi ty, kteří bod G ještě nenašli, nezoufejte. Bod G je totiž něco jako Ježíšek. Všichni o něm mluví, rádi v něj věříme, hrozně moc chceme aby existoval, ale nikdo se s ním nikdy nesetkal. Bod G totiž neexistuje. Zde jsou důvody, proč tomu tak je:

♥ Gräfenberg svoji studii prováděl na mrtvých ženách. Ano, je to pravda. Jak po bodu G pátral, se tedy asi nedozvíme a ruku na srdce, vědět to asi ani nechceme….

♥ Článek, ve kterém se Gräfenberg zmiňuje o bodu G a na který se odkazují i dnešní sexuologové, se nikdy nenašel.

♥ Největší studie zabývající se objevením bodu G se uskutečnila na Královské Londýnské Univerzitě a zúčastnilo se jí 1800 žen. U žádné z nich nebyl výskyt bodu G potvrzen a to byly všechny ženy údajně živé.

♥ Gräfenberg zřejmě jenom chtěl, aby se část ženské pochvy jmenovala po něm.To mu zkrátka nemůžete vyčítat. Jelikož všechny části už pojmenované byly, musel si jednoduše vymyslet další. A za to má od nás RESPEKT.

Závěr? 61 let aktivně šátrají lidé po celém světě v prostorách pochvy, aby našli něco, co si vymyslel nějaký kokot.

Sdílejte článek
Štítky Německo studie vagína Ježíšek Josef Fritzl vagina Ernst Gräfenberg Gräfenberg