Extrém

31. ledna 2015 16:10

Lucie Průchová

Děsivé! Pedofil z autoškoly lákal děti do vzdálených lesů, kde je znásilňoval!

Sliboval jim, že je naučí jízdu off-road, že svým spolužákům pak ukáží různé triky v řízení a místo toho se na nich dopouštěl děsivých sexuálních útoků.

Trevora Cole čeká vězení poté, co byl usvědčen z řady trestných činů! Osm dní trvalo vyslýchání traumatizovaných obětí jeho hrůzných praktik. Děti si musely znovu prožít své strašlivé okamžiky, o kterých vypovídaly u soudu jako svědci.

Soud vyslechl, jak sexuální maniak Trevor Cole, 57, zneužil šest dívek a chlapců, nejmladšímu bylo pouhých devět let.

Cole si našel opravdu skvělé místo, aby skrýval své zločiny. Byl totiž kromě instruktora autoškoly také vedoucím rodičovské rady v malé vesnici Argyll, kde bydlel.

Všichni mladí lidé, kteří se dostali do spárů tohoto pedofila byli přímo z této vesnice a nebo okolních. Soud se rozhodl chránit jejich identitu a vše probíhalo v utajení.

Tatínek jedné z obětí řekl: „Cole byl šéf rodičovské rady na místní škole, s dětmi se rád fotil. Vždycky jsme si mysleli, že má oprávnění s dětmi pracovat, i když nám přišlo jeho chování někdy trochu divné, nikdo z nás si však nemyslel, že by byl schopen něčeho takového.“

Dále ještě dodal: „Úplně zneužil svého postavení a důvěry nejhorším možným způsobem, a to má strašný vliv na celou vesnici. Doufám, že bude odsouzen a poslán do vězení na nejdelší možnou dobu. Když byl propuštěn na kauci před probíhajícím soudem, klidně si chodil po vesnici, jako by se nic nestalo. Jeho oběti byly vyděšené pokaždé, když ho viděly projít kolem. Zneužival děti v autě a ve svém domě, když jeho partnerka odešla na noční směnu.“

Cole žil ve Skotsku nejméně devět let předtím, než byly objeveny jeho zločiny.

Vyšly na světlo až poté, co jedna z jeho obětí byla zaslechnuta kamarádkou při volání na linku bezpečí a té se také svěřila, že byla Colem znásilněna.

Rodiče pak promluvili doma s dětmi a byli zděšeni, když se dozvěděli, co s nimi dělal.

Kilometry opuštěných lesních cest v oblasti svého domova mu dávaly skvělou příležitost k jeho nechutnostem.

Soud ho shledal vinným v sedmi bodech obžaloby, včetně čtyř sexuálních útoků na děti mladší 13ti let a dvou ze stejného trestného činu proti mladším osobám 16ti let.

Byl také odsouzen za "obscénní, neslušné a sexuální praktiky a chování".

Soud ještě není u konce a doufáme, že toto sexuální monstrum dostane co nejvyšší trest!

Další články:

Sdílejte článek

Přečtěte si také